Destek


İş Çözümleri ve Sensing arasından seçim yapın.
Destek için İş Çözümleri'ne başvurabilirsiniz:

   Ofis baskı çözümleri

   Profesyonel baskı çözümleri

   BT çözümleri

   Video güvenlik çözümleri
Destek için Sensing'e başvurabilirsiniz:

   Renk ve görünüm için ölçüm cihazları

   Işık ve görüntü ölçüm cihazları

   Hiperspektral görüntüleme

   Grafik sanatlar

İş Çözümleri Hakkında

Konica Minolta, şirketinizi dijital dönüşümü boyunca destekleyen ve yönlendiren BT ortağı ve Dijital İşyeri Sağlayıcısıdır.

Bir yandan baskı altyapınız için gerekli donanım ve yazılımı sağlarken, diğer yandan dijital belgelerin yönetimi ve depolanması için BT altyapınızı optimize ediyoruz. Buna ek olarak, uzmanlaşmış baskı şirketlerine yenilikçi baskı teknolojileri sunuyoruz.

Çok çeşitli çözümler, hizmetler ve teklifler sayesinde ve deneyimli uzman ekibimizin yanınızda olmasıyla Konica Minolta, kuruluşunuzun dijital olarak dönüşmesine ve önündeki zorlukların üstesinden gelmesine başarıyla yardımcı olabilir.

Daha Fazla Bilgi

Sensing Hakkında

Konica Minolta Sensing, merkezi Japonya'da bulunan çok uluslu bir teknoloji şirketi olan Konica Minolta'nın bir bölümüdür. Konica Minolta Sensing, özellikle ışık ve renk ölçümü olmak üzere çeşitli endüstriler için gelişmiş ölçüm çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Konica Minolta Sensing'in ana odak noktası ışık, renk ve görünümü doğru bir şekilde ölçen ve analiz eden ölçüm cihazları ve sistemleri geliştirmek ve üretmektir. Bu ölçümler, doğru renk yönetimi, kalite kontrolü ve görsel özelliklerin objektif olarak değerlendirilmesini gerektiren endüstriler için çok önemlidir.

Daha Fazla Bilgi