İşinizi büyütmek için yenilikçi dijital baskı çözümleri

Bir baskı şirketi olarak, maliyetlerinizi ve dijital baskıyı düşürürken yeni hizmetler sunmanın tüm zorluklarıyla hızla değişen bir pazarla karşı karşıyasınız. Size iş ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli baskı çözümleri sunmak için on yıllık deneyimimizi ve pazardaki lider konumumuzu kullanıyoruz.
 
Konica Minolta'nın tüm pazar lideri üretim baskı sistemleri ve yazılımları için Accurio markası, bunların gelişmiş, otomatikleştirilmiş ve doğru doğasını yansıtır: Temel güçlü yönler ve nitelikler, rutin teknoloji yüklerini ortadan kaldırmak ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra hataları ve israfı azaltan daha az insan dokunuşuna sahip olmayı içerir. ve üretim maliyetleri.

Konica Minolta'nın bir sonraki evrim aşamasını şimdi deneyimleyin!


 

Üretim Baskı ÇözümleriEndüstriyel Baskı Çözümleri


Hizmetlerimiz sayesinde işinize odaklanın!

 

Baskı ve iletişim pazarı değişmeye devam ederken, bunun üretim süreçlerinizi nasıl etkileyeceğini anlamak çok önemlidir. İşinizi ve müşterilerinizi bilirsiniz; Özel danışman ekibimiz, yeni inovasyon ve zenginlik yaratabilecek hangi fırsatların mevcut olduğu konusunda size tavsiyelerde bulunur. Portföyümüz danışmanlık hizmetleri, altyapı uygulaması ve yönetilen hizmetler içerir. Desteğimizle, sıradan operasyonel görevlerinizi unutabilir ve yarın için işinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.