Değişken Veri Yayıncılığı

Müşterilerinizin isteklerine ayrı ayrı odaklanın

İşinizi büyütün ve müşterilerinizin sadakatini sağlayın


Bir baskı hizmeti sağlayıcısı olarak işinizi sürekli büyütmek ve müşterilerinizin sadakatini sağlamak zorundasınız. Baskı hizmetlerinin her zamankinden daha kolay erişilebilir ve karşılaştırılabilir olduğu bir zamanda, basılı kopya baskı pazarında nasıl farklılaşabilirsiniz? Ve müşterilerinizi nasıl elinizde tutarsınız?

Değişken veri yayıncılığı nedir?

Değişken veri yayıncılığı, baskı veya DVY, bitmiş ürünlerin profesyonel görünüm ve hissine ve işlerine getirebileceği gelir getirici faydalara güvenen ticari baskı ve grafik şirketleri için son derece değerli bir çözümdür.
 

Baskı işlerini hızlıca planlayın ve yürütün

Müşteri verileri, komut dosyası oluşturma veya programlamaya gerek kalmadan belge tasarımına kolayca entegre edilebilir. Metin, grafik, endüstri standardı barkodlu renk ve kişiselleştirilmiş görüntüler de dahil olmak üzere çok çeşitli veriler, bir posta birleştirme veya diğer hacimli baskı işlerine hızlı ve kolay bir şekilde dahil edilebilir.
Konica Minolta'nın DVY çözümleri ayrıca el ilanları, doğrudan posta kartları, sertifikalar ve ödüller oluşturmak için akıllı şablonlar ve kılavuzlar kullanarak pazarlama belgelerini kişiselleştirir ve bir Excel veritabanındaki bilgileri kullanarak şablonların nasıl değiştirileceğine dair adım adım talimatlarla birlikte gelir.
 

Size zaman ve para kazandıracak sezgisel çözümler

Konica Minolta'nın DVY çözümleri en son teknolojiyi kullanarak verileri akıllıca okuyabilir ve pazarlama materyallerinin postalanmak yerine e-postayla gönderilip gönderilemeyeceğine otomatik olarak karar vererek şirketlerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlar. Birleştirilmiş değişken veri yayınlama çözümlerimizin şirketinizin çok özel DVY ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceği hakkında sohbet etmek için Bize Ulaşın'a tıklayın, uzmanlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir!

Değişken Veri Yayıncılığı

Değişken Veri Yayıncılığı

Değişken Veri Yayıncılığı ile kişiselleştirilmiş iletişim

Günümüzün bilgi bombardımanı, basılı kopya kişiselleştirilmiş iletişimleri daha da önemli hale getirmiştir. Alıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir mektup veya pazarlama mesajının okunma ve dikkate alınma şansı çok daha yüksektir. Bu, yazıcılardan gelen mesajları daha etkili hale getirir, yanıt oranlarını artırır ve müşteri ilişkilerini güçlendirir.

Müşterileriniz Değişken Veri Yayıncılığı baskı hizmetlerinden aşağıdaki şekillerde yararlanır:

  • Kişiselleştirilmiş pazarlama sayesinde daha etkili mesajlar
  • Artan yanıt oranları
  • Müşterileriyle daha güçlü ilişkiler
  • Etkili çapraz medya pazarlaması
  • Dijital bir sayfaya değer katar


Aynı zamanda, şirketinizin kendisi de Değişken Veri Yayıncılığı sayesinde kazançlı çıkacaktır:

  • Daha geniş hizmet portföyü
  • Daha yüksek kârlar
  • Yinelenen gelirlerde artış
  • Statik içeriğe kıyasla daha yüksek kar elde edilmesi
Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretim performansında en üst noktayı mı istiyorsunuz? İşte şimdi buldunuz. Konica Minolta'nın Üretim Baskısı ve Ofis donanımı, devrim niteliğinde renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, karmaşık iş özelliklerinizi karşılamak için profesyonel kalitede satır içi sonlandırma seçenekleri ve daha fazlasını sunan cihazlarla sektörün ölçütüdür. Şirketinizin büyüklüğü veya uzmanlık alanı ne olursa olsun, baskı donanımlarımız baskı altyapınızı oluşturmanıza, dijital içeriği yönetmenize, son teknoloji ölçüm cihazlarını yerleştirmenize ve iş akışınızı tanınmayacak şekilde değiştirmek için tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenize olanak tanır.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı geliştirebileceği sayısız farklı yolu keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma tarzlarına uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta, ihtiyaçlarınıza her zaman öncelik vererek, en talepkar küresel kuruluşların bile yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, yazdırılan veya kopyalanan çıktıların maliyetini kontrol altında tutabilir, hassas belgelerin yetkisiz ellere geçmemesini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Kişiselleştirilmiş pazarlamadan nasıl faydalanabilirsiniz?

Günümüzün bilgi bombardımanı, kişiselleştirilmiş iletişimleri daha da önemli hale getirmiştir. Alıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir mektup veya pazarlama mesajının okunma şansı çok daha yüksektir. Bu da mesajların daha etkili olmasını sağlar, yanıt oranlarını artırır ve müşteri ilişkilerini güçlendirir.

Değişken veri yayıncılığı (DVY), kişiselleştirilmiş pazarlamayı mümkün ve ekonomik olarak uygulanabilir kılan teknolojidir. DVY, tek bir baskı çalışmasında kişiselleştirilmiş belgeler oluşturarak dijital olarak basılmış bir sayfaya önemli bir değer katar. Portföyünüzü bu hizmeti içerecek şekilde genişleterek, geniş bir müşteri kitlesine kişiselleştirilmiş iletişim dünyasına açılan son derece etkili bir kapı sağlayabilirsiniz. Ve sizin için DVY, daha yüksek kar marjlarıyla daha fazla iş üretmenin bir yoludur.

Değişken veri yayıncılığının şirketiniz için doğru olabileceğini düşünüyor musunuz?

Yazılım ve donanım çözümlerimizin DVY ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında sohbet etmek için formu doldurun, uzmanlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir!