Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

drupa 2024'te Konica Minolta'ya katılın

Baskının geleceğindeki potansiyeli görün

Salon 8B'deki Konica Minolta standında bizi ziyaret edin


drupa 2024'e gelin ve baskı dünyasının daha önce hiç olmadığı kadar geliştiğine tanık olun! Salon 8B'deki Konica Minolta standında bizi ziyaret edin ve baskı teknolojisindeki çığır açan en son gelişmelerimizi keşfedin.
​Baskıda üretkenlik, kalite ve sürdürülebilirliği nasıl algıladığınızı yeniden tanımlayacak sürükleyici bir deneyim için bize katılın.

Konica Minolta'nın, olasılıkların hayat bulduğu ve baskının gücünün yepyeni bir boyut kazandığı baskı geleceğini nasıl şekillendirdiğini ilk elden görün. 

İşte sizin için bunları hazırladık:

  • Basılan her sayfanın, ambalajın, etiketin, verniğin veya folyo ve son işlemin benzersiz bir değer yarattığı baskı geleceğine adım atın.
  • Yenilikçi çözümlerimiz, mümkün olanın sınırlarını zorlayarak dünyada devrim yaratmaya hazırlanıyor.
  • Size ilham verecek ve kendi baskı yolculuğunuzu dönüştürmek için istekli olmanızı sağlayacak son teknoloji atılımlara tanıklık etmenin ön saflarında yer alacaksınız.
  • Ölçeklenebilirlik, kapasite güvenilirliği, sürdürülebilirlik ve akıllı fabrika otomasyonunun bir araya geldiği ve insan deneyimini merkeze alan büyüleyici Endüstri 5.0 masalına kendinizi kaptırın.

V.I.P kulübümüze katılın

Konica Minolta'nın drupa 2024 haberleri ile güncel kalın!

VIP kulübümüze katılın ve drupa 2024'e katılımımızla ilgili özel bilgileri, haberleri ve duyuruları genel basına yansımadan önce alın. Ayrıca, kulübümüze katıldığınız için bir teşekkür olarak, Salon 8B'deki standımızı ziyaret ettiğinizde özel bir hediye alacaksınız.

Bu yüzden gecikmeyin ve bugün kaydolun!

KULÜBÜMÜZE KATILIN


 

 

"drupa sektörümüzün temelini oluşturuyor. Eğitici, bilgilendirici ve ilham verici - canlı etkinlikler için gerçek bir talep var ve biz de orada olmak için sabırsızlanıyoruz.

Küresel bir teknoloji lideri olarak Konica Minolta fuarda yine önemli bir varlık gösterecek. DNA'mızın merkezinde yer alan sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk hedeflerine bağlılığımızla, ziyaretçileri standımızda ağırlayarak olasılıkları yeniden düşünmelerine, yaratıcı fikirlerini ateşlemelerine ve baskıdaki potansiyeli görmelerine yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

drupa, müşterilerimiz için dijitalleşme potansiyelini daha fazla tanımlamak ve ortaya çıkarmak üzere en son teknoloji ve iyileştirmeleri sergilememiz için mükemmel bir platform sağlıyor."


Olaf Lorenz, Uluslararası Pazarlama Başkanı ve Marka Deneyimi Bölümü Genel Müdürü

Baskının geleceğindeki potansiyeli görün

Baskının geleceğindeki potansiyeli görün

Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Website

V.I.P kulübümüze katılın

drupa 2024 haberlerimizi sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Lütfen kayıt olun; ilk e-postanızı Mart 2024'te alacaksınız.

* ile işaretli alanlar zorunludur!