Konica Minolta MarketPlace

Uygulama mağazası,  belge yönetimini idare etme şeklinizi değiştirecek işlevler sunmak için parmaklarınızın ucunda. Sunulan çözümler ve uygulamalar, genel ofis sorunlarını çözebilir.


Zorlu bir dosya aktarımı sizi rahatsız ediyor mu? Öyleyse, MFP'nizi Dropbox, Google Drive, OneDrive veya Microsoft SharePoint gibi popüler bir bulut çözümüne bağlayacak bir uygulama yüklemeyi düşünün. Yabancı bir belgenin ne hakkında olduğunu anlamıyor musunuz? Birkaç saniye içinde anadilinize tercüme ettirin. Konica Minolta Marketplace ayrıca pazarlama kampanyaları planlamanıza, metni konuşmaya dönüştürmenize, tüm MFP cihazlarınızda duyurular dağıtmanıza ve bunları PDF, Word, Excel ve diğer birçok formata dönüştürmenize olanak sağlıyor. 


Pahalı altyapıya, uzun vadeli lisans sözleşmelerine veya zaman alan personel eğitimine ihtiyacınız yok. Konica Minolta Marketplace esnek, uygun maliyetli ve kullanımı kolay uygulamalar sunar. Günlük görevlerinizi düzenlerler, zaman kazandırır ve bu ileri teknolojinin avantajlarından sonuna kadar yararlanmanızı sağlar.

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

MFP'nizi akıllı cihaza dönüştürün, iş akışlarınızı hızlandırın


Küçük bir işletme sahibi veya uluslararası bir şirketin CEO'su da olsanız, günlük ofis işlerinde bazı küçük ve sıkıcı görevlerin kaçınılmaz olduğunu bilirsiniz. Bu görevleri yerine getirmezseniz, gereksiz gecikmelere neden olabilir, motivasyonu azaltabilirsiniz. Bütün bunlar işinizi ve iş akışını etkiler, çalışanlarınız için zaman kaybına ve sizin için para israfına neden olur.


Neyse ki Konica Minolta Marketplace, ekibinizin daha küçük ofis görevlerini yerine getirme şeklini tamamen değiştirecek. Akıllı telefonlar, bazı mobil uygulamaları yükleyerek özel cihazlar haline gelebileceği gibi, çok işlevli bir yazıcılar da  (MFP) farklı bir lige dönüşme potansiyeline sahiptir. MFP'niz sadece baskı ve kopyalamanın çok ötesine geçebilir-çalışanlarınızı büyük ölçüde destekleyebilir ve bu küçük ofis görevlerini otomatikleştirebilir. Konica Minolta Marketplace ile çalışanlar nihayet potansiyellerini tam olarak kullanabilir ve genel resme odaklanabilirler