İş dünyasını yeniden düşünün. Dijital İş Yerini yeniden tanımlayın.

Teknolojik, sosyal, çevresel ve kuşaksal değişimlerin etkisiyle, 'iş' kavramı birçok kişi için kökten değişti. İş, artık gidilen bir yer olmaktan çok, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi bir cihaz üzerinde yapılabilen bir şey haline geldi. Kurumların %45'i bu gelişime ayak uydurmak ve çalışan bağlılığını, verimliliğini ve üretkenliğini sağlamak için dijital dönüşümün kurumlarında en önemli öncelik olduğunu söylüyor. ¹

Şirketler:

  • Kağıttan elektronik belgelere geçiyorlar ve dijital iş akışları geliştiriyorlar.

  • Yerinde yönetimden, veri merkezlerinde barındırılan SaaS ve bulut platformlarına geçiş yapıyorlar. 

  • Sanal iş güçlerini yeni teknolojilerle (mobil cihazlar ve dijital işbirliği araçları) güçlendiriyorlar. 

  • Ve işlerini ileriye götürmek için veri ve analitiğin gücünü ortaya  çıkarıyorlar.

Kuruluşunuz için doğru olan akıllı ve bağlantılı bir iş yeri geliştirmek üzere sizinle iş birliği yapacağız. Bu kuruluşunuzu bir sonraki dijital olgunluk seviyesine taşıyacak, kontrolü size verecek, değişime kolayca uyum sağlamanıza ve yeni zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak, çalışanlarınızın en iyi işlerini kendileri için en iyi olan şekilde yapmalarını destekleyecek ve müşterilerinizin, işletmenizin ve bir bütün olarak toplumun yararı için yeni fikirleri hayata geçirmenizi sağlayacak.

Akıllı Bağlantılı İş Yerinize Hoş Geldiniz

I.T. servisleri olması gerektiği gibi çalıştığında, işinizi istediğiniz gibi yürütmek için gereken güvene sahip olursunuz. İstediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde çalışma esnekliğine sahip olursunuz. Ve iş yerinizin güvende olduğunu bilerek, talepleri karşılamak için üretkenliğinizi artıracak araçlara sahip olursunuz. Bütünsel dijital iş yeri çözümleri sunan bir iş ortağıyla ölçeğinizi büyütebilir ve dimdik ayakta durabilirsiniz. I.T. servisleri çalıştığında, siz de ÇALIŞIN.

Temel avantajlarınız

 

Akıllı ve bağlantılı bir iş yeri, işletmeniz için ezber bozan bir unsur olabilir. Sizin ve ekiplerinizin bireysel ve iş birliği içinde çalışma şeklinizi yeniden tanımlar ve daha iyi çalışma da dahil olmak üzere bir dizi avantaj sunar:

Mobilite

Çalışanlar her zaman her yerden güvenli bir şekilde çalışabilir

Ölçeklenebilirlik

İşletmenizin gelişimine paralel olarak iş yerinizi büyütün


 

Üretkenlik

Süreçleri otomatikleştirerek ve çalışanlarınızın ihtiyaç duydukları şeylere erişmelerini kolaylaştırarak, işlerini daha iyi ve daha hızlı yapabilirler

Çözümlerimize genel bakış

İş dünyasının üç sütundan oluştuğuna inanıyoruz: insanlar, mekanlar ve teknoloji. Çoğu zaman, bu sütunlar ayrı varlıklar olarak ele alınıyor. Bu nedenle vizyonumuz, gerçek anlamda dijital bir iş yeri yaratmak için çalışanlarınızı, alanlarınızı ve teknolojinizi birbirine bağlamaktır.

Dijital olgunluk yolculuğunun her aşamasında kuruluşunuzu adım adım destekliyoruz:

  • Daha güvenli ve sürdürülebilir bilgi depolama ve her türlü çalışma ortamında çalışanların daha kolay erişimini sağlamak için kağıdı dijitale dönüştürün

  • Güvenli, yönetilen bulut ve mobil I.T. çözümleri ile konumdan bağımsız çalışmayı mümkün kılın
  • İşle ilgili karar alma süreçlerinize daha fazla veri ve içgörü entegre edin.

Geniş ürün yelpazemizdeki teknoloji, hizmetler, çözümler ve danışmanlık uzmanlığımız, donanım, yazılım, dijital araçlar, bulut platformları ve diğer yetenekleri entegre etmenize yardımcı olur ve dönüşümünüzü sizin için en uygun hızda gerçekleştirir. Biz de bunları siber tehditlere karşı korumak için güvenlik özellikleriyle destekleyeceğiz. Esneklik seçenekleri ve uzaktan veya yerinde destek, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Konica Minolta'nın tercih ettiğiniz iş ortağınız olması için 6 iyi neden


Başarılı dönüşüm projelerinden oluşan geçmişimiz, kuruluşunuz için doğru olanı yapacağımız konusunda bize güvenebileceğiniz anlamına geliyor. Müşterilerimize dönüşüm yolculuklarında yardımcı olmanın yanı sıra, şirket olarak baskı donanımı tedarikçisinden bütünsel dijital işyeri çözümleri sağlayıcısına olacak şekilde kendi dönüşümümüzü de yönettik.

Konica Minolta'nın dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine nasıl yardımcı olduğunu keşfedin

Akıllı Bağlantılı İş Yerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Her kuruluşun benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle her etkileşim bir konuşma ile başlar. Dinlemeye hazırız, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.