Konica Minolta AccurioPress C14000 serisi "IF Design Award 2021" kazandı

| 30 Nisan 2021

Konica Minolta, AccurioPress C14000 / C12000 dijital üretim baskı makineleri için yedi ay içinde üçüncü bir prestijli ödül aldı - bu kez Hannover merkezli - dünyanın en eski bağımsız tasarım forumu -iF International Forum Design GmbH'den iF DESIGN AWARD 2021.


Rekabet, kalite mührünü almak ümidiyle 52 ülkeden 9.509 başvuru ile yoğun geçti. IF DESIGN AWARD, 67 yıldır olağanüstü tasarım için kalite belirleyicisi olarak kabul edildi.


Mart ayında, teknoloji lideri rekor sayıda katılım arasından "Red Dot Award: Product Design 2021" ödülünü kazandı. Ve geçen Ekim ayında uluslararası bir jüri, AccurioPress C14000 Serisinin "olağanüstü" tasarımına dikkat çekerek Konica Minolta'ya Japan Institute of Design Promotion tarafından "2020 İyi Tasarım Ödülü" nü verdi.
 

Konica Minolta Business Solutions Europe Uluslararası Pazarlama Bölümü Başkanı Olaf Lorenz şunları söyledi: “Övgü kazanmak her zaman çok özeldir ve bu prestijli IF DESIGN AWARD, dünyadaki en önemli tasarım ödüllerinden biridir. Bu şekilde tanınma aynı zamanda müşterilerimizin olumlu geri bildirimlerini de yansıtıyor. Genellikle işlerini dönüştüren ve baskı olanaklarını yeniden düşünmelerine yardımcı olan AccurioPress C14000 / C1200 üretim baskı makinelerinin sofistike tasarımından bahsediyorlar. "

Gelişmiş yazılımı bir araya getiren ödüllü yüksek derecede otomatikleştirilmiş baskı makineleri, Konica Minolta’nın müşterilerinin sektöre ve endüstriye göre dönüşümünü destekleme misyonunu destekliyor, potansiyel zorlukları öngörüyor ve birlikte çözümler üretiyor.

AccurioPress Serisi, 2400 dpi'de A4 formatında dakikada 140 sayfaya (PPM) kadar baskı yaparak yüksek hacimli üretimde benzersiz bir verimlilik sunar. Konica Minolta, endüstrinin ilk otomatik baskı öncesi ayarını ve baskı kalitesi denetleme işlevlerini sağladı; ve kullanıcıların en iyi baskı ayarlarını bilmesini sağlayan medya sensörünü. Bu yenilikler, baskı şirketlerinin yalnızca boşa harcanan zamanını en aza indirmekle kalmayıp aynı zamanda özel becerilere sahip olmayan farklı geçmişlere sahip operatörleri işe almasını sağlar.

Konica Minolta Business Solutions Europe Hakkında
Merkezi Langenhagen, Almanya'da bulunan Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, tamamen Konica Minolta Inc., Tokyo, Japonya'nın bir yan kuruluşudur. Konica Minolta, müşterilerinin dijital çağı desteklemesini sağlar: Eşsiz görüntüleme uzmanlığı ve veri işleme yetenekleriyle Konica Minolta, müşterileri için ilgili çözümler üretir ve toplumun karşılaştığı sorunları çözer. Kapsamlı bir BT hizmetleri sağlayıcısı olarak Konica Minolta, iş akış otomasyonu ile iş süreçlerini optimize etmek için danışmanlık ve hizmetler sunar. Şirket ayrıca müşterilerine BT altyapısı ve BT güvenliği alanında ve bulut ortamlarında çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Ofis baskı çözümleri ile ilgili olarak, "IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2020 Vendor Assessment", Konica Minolta'nın "baskı dönüşümünde dünya çapında bir lider olarak tanındığını" belirtti. Profesyonel baskı pazarı için güçlü bir ortak olarak Konica Minolta, iş danışmanlığı, en son teknoloji ve yazılımlar sunar ve Avrupa'da on yıldan fazla bir süredir üretim baskısı pazar lideri olarak kendini kanıtlamıştır (InfoSource). Londra'daki İş İnovasyon Merkezi ve Avrupa'daki dört Ar-Ge laboratuvarı, Konica Minolta'nın hem müşterileriyle hem de akademik, endüstriyel ve girişimci ortaklarıyla işbirliği yaparak inovasyonu öne çıkarmasını sağlıyor. Cihazlarını mükemmel şekilde tamamlayan yenilikçi hizmet yaklaşımı nedeniyle Konica Minolta, Keypoint Intelligence tarafından prestijli "Buyers Lab PaceSetter Serviceability and Support 2020/2021 Ödülü" ne layık görüldü. Konica Minolta Business Solutions Europe, Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika'da 80'den fazla ülkede yan kuruluşlar ve distribütörler tarafından temsil edilmektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanıyla (Nisan 2020 itibariyle) Konica Minolta Europe, 2019/2020 mali yılında 2,34 milyarın üzerinde net satış elde etti.
Daha fazla bilgi için lütfen http://newsroom.konicaminolta.eu/ adresini ziyaret edin ve Konica Minolta'yı Facebook, YouTube ve Twitter'da @KonicaMinoltaEU'da takip edin.
Terimler ve ürün adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markaları olabilir ve işbu belge ile kabul edilmektedir.