Konica Minolta daha fazla 'virtual.drupa' ayrıntısı ortaya çıkarırken olasılıkları yeniden düşünüyor

| 30 Mart 2021

Konica Minolta, 20-23 Nisan 2021 tarihleri arasında katılacağı 'virtual.drupa' sırasında ortakları ve müşterileriyle birlikte baskı olanaklarını yeniden değerlendirecek. İnkjet, sonlandırma, otomasyon ve artırılmış gerçeklik (AR) gibi alanlarda vizyoner trendler ele alınacak.Konica Minolta’nın kendi online galerisine sahip olacağı ve bir dizi web oturumuna ev sahipliği yapacağı online etkinlik boyunca vereceği mesajların ana temasını “sınırları yeniden çizmek ve baskının gücünü zorlamak” oluşturacak. Messe Düsseldorf tarafından 2024'teki bir sonraki drupa'ya kadar ivmeyi korumak için düzenlendi. Konica Minolta’nın üretim ve endüstriyel makine portföyleri, sonlandırmaları, yazılımı, danışmanlık ve hizmetleri hakkında güncellemeler paylaşılacak. Teknoloji liderinin dört gün boyunca yeniden odaklanacağı kilit alan, gelişen dijital dünyanın teknik yenilikleri ile baskının güçlü yönleri olacak.

Temel odak noktası, müşterilere dijital dönüşümlerinde yardımcı olmak olacaktır. Konica Minolta’nın gelişmiş yazılım ve donanım sistemleri, ilk siparişten bitmiş ürüne kadar daha verimli bir iş akışını desteklemek için tam otomasyon sağlamak üzere sorunsuz bir şekilde bağlantılıdır. Bu, AccurioPro Flux ile web'den baskıya, AccurioPro Dashboard ile baskı kontrol odasına, AccurioPress C4080 Serisi ve C14000 Serisi toner tek sayfa aygıtlarına - Konica Minolta'nın gelişmiş inline sonlandırma sistemleri yelpazesini içerecektir. Bu web oturumu 21 Nisan 10:40'da (CET) yapılacaktır.

Bir başka ilgi çekecek web oturumunda, 22 Nisan 10: 00 (CET), 2016'da drupa'da resmen lanse edilen AccurioJET KM-1'in halefi olan Konica Minolta'nın AccurioJET KM-1e LED UV inkjet renkli üretim baskısı için iş akışları gösterilecek. Dünyanın önde gelen inkjet teknolojisi üreticilerinden biri olan Konica Minolta, MGI JETVarnish sistemlerindeki teknolojik gelişmeleri de vurgulayacak. Bunlar, giriş seviyesindeki makinelerden B1 cihazlarına kadar uzanan ve 22 Nisan saat 11: 20'de (CET) bitişik bir web oturumunda ele alınacaktır. Bu web oturumunun bağlantısı kısa süre içinde burada yayınlanacaktır.

Konica Minolta’nın dünya çapında 700'den fazla kurulumla son derece başarılı AccurioLabel 230 toner etiket baskı makinesi de 'virtual.drupa'da öne çıkacak, PKG-675i oluklu ambalaj presi ve MOTIONCUTTER® dijital lazer sistemi. Etiket ve Ambalaj Web oturumu 23 Nisan 11:20'de (CET) ve MOTIONCUTTER için aynı gün saat 10: 00'da (CET) gerçekleştirilecektir.

Prokom, Konica Minolta müşterileri için küresel topluluk, 20 Nisan CET saat 10: 40'ta gerçekleşecek bir web oturumuyla yer alacak. Şu anda Prokom üyesi olarak kayıtlı 2.000'den fazla müşterisi var ve bu da Konica Minolta kullanıcılarının daha üretken, verimli olmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için değerli bilgiler ve içgörü sağlıyor. Bu web oturumunun bağlantısı kısa süre içinde burada yayınlanacaktır.

Daha fazlasını öğrenmek için virtual.drupa etkinlik sayfamıza göz atın.

"Messe Düsseldorf tarafından sunulan sanal platform, yüz yüze bir etkinlik yapmanın mümkün olmadığı bu dönemde memnuniyetle karşıladığımız bir platform. Müşterilerimizle fikir alışverişi yolu ve bir ortaklık yaklaşımıyla onlara mümkün olan en iyi desteği nasıl sağladığımızı paylaşabilir ve sergileyebiliriz. Giderek daha dijital hale gelen bir dünyada sınırlarımızı yeniden şekillendirmemiz ve baskının gücünü zorlamamız olacak. Klasik teknolojilerden dijital baskı teknolojisine, yazılım ve danışmanlık hizmetlerine kadar, tüm alanlarda en iyileri birleştiriyor ve müşterilerin geleceği yeniden düşünmesine yardımcı oluyoruz." Olaf Lorenz, Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Uluslararası Pazarlama Bölümü Genel Müdürü

Konica Minolta Business Solutions Europe Hakkında
Merkezi Langenhagen, Almanya'da bulunan Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, tamamen Konica Minolta Inc., Tokyo, Japonya'nın bir yan kuruluşudur. Konica Minolta, müşterilerinin dijital çağı desteklemesini sağlar: Eşsiz görüntüleme uzmanlığı ve veri işleme yetenekleriyle Konica Minolta, müşterileri için ilgili çözümler üretir ve toplumun karşılaştığı sorunları çözer. Kapsamlı bir BT hizmetleri sağlayıcısı olarak Konica Minolta, iş akış otomasyonu ile iş süreçlerini optimize etmek için danışmanlık ve hizmetler sunar. Şirket ayrıca müşterilerine BT altyapısı ve BT güvenliği alanında ve bulut ortamlarında çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Ofis baskı çözümleri ile ilgili olarak, "IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2020 Vendor Assessment", Konica Minolta'nın "baskı dönüşümünde dünya çapında bir lider olarak tanındığını" belirtti. Profesyonel baskı pazarı için güçlü bir ortak olarak Konica Minolta, iş danışmanlığı, en son teknoloji ve yazılımlar sunar ve Avrupa'da on yıldan fazla bir süredir üretim baskısı pazar lideri olarak kendini kanıtlamıştır (InfoSource). Londra'daki İş İnovasyon Merkezi ve Avrupa'daki dört Ar-Ge laboratuvarı, Konica Minolta'nın hem müşterileriyle hem de akademik, endüstriyel ve girişimci ortaklarıyla işbirliği yaparak inovasyonu öne çıkarmasını sağlıyor. Cihazlarını mükemmel şekilde tamamlayan yenilikçi hizmet yaklaşımı nedeniyle Konica Minolta, Keypoint Intelligence tarafından prestijli "Buyers Lab PaceSetter Serviceability and Support 2020/2021 Ödülü" ne layık görüldü. Konica Minolta Business Solutions Europe, Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika'da 80'den fazla ülkede yan kuruluşlar ve distribütörler tarafından temsil edilmektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanıyla (Nisan 2020 itibariyle) Konica Minolta Europe, 2019/2020 mali yılında 2,34 milyarın üzerinde net satış elde etti.
Daha fazla bilgi için lütfen http://newsroom.konicaminolta.eu/ adresini ziyaret edin ve Konica Minolta'yı Facebook, YouTube ve Twitter'da @KonicaMinoltaEU'da takip edin.
Terimler ve ürün adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markaları olabilir ve işbu belge ile kabul edilmektedir.