Kitap Yayıncılığının geleceği

Yeni talep üzerine teknolojisi, müşterinizin bayılacağı çeşitli yeni kitap yayınlama seçenekleri sunar

Talep üzerine baskıyla yeni gelir oluşturun


Konica Minolta'nın rakipsiz AccurioPress donanım grubu, daha önce mevcut olmayan ya da karlı olmayan kişisel yayıncılık pazarlarına girmenizi sağlar.

Kitap yayıncılığı eskiden karmaşık bir işti. Ancak hepimizin bildiği gibi zaman ve teknolojiler değişiyor. Yayıncılıkta eskiden ofset baskı yapılıyordu, talep üzerine yayınlama ise artık oldukça büyüyen bir sektör; dünyanın her yerindeki gelişim kaydeden yazarların, talep üzerine, küçük baskı adetlerinde de olsa kitaplar, takvimler, dergiler veya fotoğraf albümleri üretmesini sağlıyor.

 

Böylelikle dijital baskı atölyeleri için devasa bir iş fırsatı olasılığı haline geldi. Esnek baskı sağlayıcılar, kitaplar, takvimler, dergiler ve fotoğraf albümleri gibi ciltli belgeler üreterek bu trendden yararlanabilir. InfoTrends yedi yılda kitap yayınlama pazarının %16,7 büyüyeceğini tahmin ediyor, yani kitap yayıncılığında baskı hacmi 2016 yılı itibarıyla 54 milyar sayfaya yaklaşacak. Başka bir deyişle, talep üzerine kitap yayıncılığı, üzerinde durmayı oldukça hak eden yeni bir iş alanı!

 

Talep üzerine yayıncılık, yazarların kitaplarını kendi yayınlamasını veya hatta "önce satıp sonra basmasını" sağlar. Talep üzerine yayıncılığın en büyük avantajı, yalnızca bir kopyadan oluşan düşük miktarları uygulanabilir kılıp karlı hale getirmesidir ve bir kitabın piyasaya sunulma süresini kısaltmasıdır. Talep üzerine yayıncılık, işletmeniz için kazançlı bir yeni gelir kaynağı olabilir.

 

Ancak bu piyasadan maksimum faydayı nasıl elde edeceksiniz? Konica Minolta'nın AccurioPress ve bizhub Press ürün serisini içeren rakipsiz AccurioPress baskı donanımı grubu tam da bunu yapmanızı sağlayacak çok çeşitli avantajlar sunuyor. AccurioPress sistemleri profesyonel modüler sonlandırmayı, üstün renkleri ve kayıt kararlılığını mükemmel baskı kalitesiyle bir araya getirdiğinden dijital baskı ortamlarını genişletmek için çok uygundur. AccurioPress sistemleri baskı sağlayıcılara, kartvizitler, el ilanları, broşürler, afişler, zarf baskıları gibi renkli baskı ürünlerini de içerecek şekilde daha geniş yelpazede temel dijital baskı hizmetlerini ve baskı uygulamalarını sunma olanağı verir.

Kitap Yayıncılığı

Kitap Yayıncılığı

Yayıncılığın geleceği

Hepimizin içinde en az bir kitap vardır derler ve bu, basımcı olarak sizler için çok iyi olabilecek bir haber. Talep üzerine yayıncılık, geçtiğimiz yirmi yılda yeni teknolojiyle sıfırdan oluşturulan ve oldukça büyüyen başka bir sektör. Düşük baskı adetleriyle kişisel yayıncılığı mümkün ve makul hale getirdiğinden, kitabın piyasaya ulaşma süresini kısalttığından, yayıncılık maliyetini düşürdüğünden ve basılı kitapların depolanması maliyetini ortadan kaldırdığından, müşterileriniz talep üzerine yayıncılık hizmeti sunmanızı isteyecek.

Donanım
hardware icon
AccurioPress ve bizhub PRESS

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Talep üzerine yayıncılık neden bu kadar revaçta (ve daha da yayılacak)

Talep üzerine yayıncılık çok çeşitli faydalar sunar. Kitap, takvim, dergi, fotoğraf albümü vb. basma becerinizi genişleterek, çok yüksek olabilecek yeni bir gelir kaynağı yaratır ve bununla birlikte, sonlandırma işlevleri gibi mevcut baskı yeteneklerinin daha yoğun kullanılmasına olanak tanır. 


Yani satış gelirlerinizi artırmak, portföyünüzü genişletmek ve hızlı büyüyen yeni piyasada tutunmak istiyorsanız, talep üzerine yayıncılığa geçmeniz ve AccurioPress donanım grubu içerisinden kişiselleştirilmiş bir donanımın kurulumunu yapmanız gerekiyor. 


Talep üzerine yayıncılıkla aşağıdaki avantajlardan yararlanacaksınız:

   

   

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Kısa öğrenme eğrisi

Kalite özellik simgesi

Yazarların kişisel yayıncılık yapmasını sağlar

Fotokopi özellik simgesi

Baskı ürünleri ve baskı hizmetleri yelpazenizi genişletir

Sonlandırma özellik simgesi

Ciltçilik ve katlamayı da içerecek şekilde, hazır baskı ürünleri oluşturur ve ekstra manuel adımlara gerek olmaz

Tarama özellik simgesi

Takvimler, kitaplar ve başka medyalar sunmanızı sağlar

Özelleştirme özellik simgesi

Küçük kitap baskı adetlerini karlı hale getirir

Baskı özellik simgesi

Baskı hazırlama maliyetlerini en aza indirir

Sonlandırma özellik simgesi

Baskı hazırlama maliyetlerini en aza indirir

Productivity feature icon

Yüksek seviyede verimli bir üretim prosesi sunar

Speed feature icon

Malzeme, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar

Kitap yayınlayarak nasıl kar edebilirsiniz

Kitap yayınlayarak nasıl kar edebilirsiniz

Talep üzerine yayıncılık

Talep üzerine yayıncılık, talep üzerine kitaplar, takvimler, dergiler veya fotoğraf albümleri üretmeyi içeren, büyüyen bir iş koludur. Yayıncılıkta daha önce ofset baskı kullanıyorken, artık dijital baskı atölyeleri için de yayıncılık büyük bir iş fırsatı haline geldi. Talep üzerine yayıncılık, yazarların kitaplarını kendi yayınlamasını ve hatta, meşhur tabiriyle "önce satıp sonra basmasını" sağlar.


Talep üzerine yayıncılığın en büyük avantajı, yalnızca bir kopyadan oluşan düşük miktarları uygulanabilir kılıp karlı hale getirmesi ve bir kitabın piyasaya sunulma süresini doğal olarak kısaltmasıdır. Talep üzerine yayıncılık, işletmeniz için kazançlı bir yeni gelir kaynağı olabilir. Bu piyasaya girmenize yardımcı olabiliriz.


Müşteriler neden talep üzerine yayıncılık ister:

  • Düşük baskı adetlerinde kişisel yayıncılığı mümkün ve makul kılar
  • Piyasaya sunma süresini kısaltır
  • Yayıncılık maliyetini düşürür
  • Basılı kitapları depolama maliyetini ortadan kaldırır

Talep üzerine yayıncılıktan nasıl faydalanırsınız:

  • Yeni gelir kaynağı
  • Geniş iş potansiyeli: kitaplar, takvimler, dergiler, fotoğraf albümleri vb.
  • Mevcut baskı yeteneklerinin daha yoğun kullanımı, ör. dahili sonlandırma işlevleri

Talep üzerine yayıncılıkla satış gelirlerinizi artırın ve portföyünüzü genişletin; bu, kuralları değiştiren bir iş kolu!

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Bize ulaşın

Talep üzerine yayıncılığın, şirketinizin ilerlemesi gereken doğru yön olduğunu düşünüyor musunuz? AccurioPress donanım çözümlerimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğiyle ilgili sohbet etmek için uzmanlarımızdan biriyle iletişim kurun.