AIRE LINK

ANINDA UZAKTAN GÖRSEL DESTEK

AIRe Link anlık görsel uzaktan kumanda asistanı


AIRe Link, müşterilerinizin gördüklerini görmenizi sağlar, böylece müşterilerinize uzaktan destek verebilir ve hataları hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz. AIRe Link’in uygulama gerektirmeyen, tarayıcı tabanlı çözümü ile dünya çapındaki herhangi bir müşterinize anında hizmet verebilirsiniz. İlk seferde düzeltmeyi iyileştirerek, kuruluşunuz müşteri desteği ve saha hizmetinde yeni verimlilik ve kar düzeyleri elde ederken, yerinde ziyaretlerden kaçınarak müşteri değerinizi artıracaktır. Hizmet kuruluşları, müşterinin mutlu kalmasını sağlarken, maliyetleri düşürmek ve verimliliği artırmak için sürekli olarak kendi ticari kuruluşları tarafından zorlanmaktadır.Aynı zamanda, gelecekte yapılacak olan üretim şeklini ve hizmetleri etkileyen üç ana makro eğilim vardır. Birincisi, üretim işleri, nitelikli aday arzını hızla geride bırakıyor; ikincisi, uzak yerlerde daha fazla makine konumlandırılıyor ve üçüncüsü, yeni teknolojilerin artan karmaşıklığı. Yüksek müşteri memnuniyeti arasında hizmet ekipleri için temel KPI'lar yerinde ziyaretten kaçınma ve ilk seferde düzeltmedir. Son COVID-19 salgını, uzaktan çalışma ve uzaktan desteğe olan artan ihtiyacı da gösterdi. Basitçe söylemek gerekirse, servis ekiplerinin daha az kaynakla daha fazla iş yapması gerekiyor.
 

AIRe LINK NASIL ÇALIŞIR?


İmkansız bir görev gibi görünen şey, servis ekiplerini doğru şekilde destekleyen yenilikçi araçlar kullanılarak çözülebilir. Çoğu hizmet ekibi, Uzak Masaüstü dahil geleneksel Uzaktan Destek araçlarını zaten kullanıyor olsa da, son zamanlarda yeni bir çözüm türü - Anında Uzaktan Görsel Destek - ortaya çıktı.

Konica Minolta’nın Anında Uzaktan Görsel Destek çözümünün arkasındaki teknoloji - AIRe Link - son kullanıcı sahnesini gösteren videoyu sesli iletişimle tamamlanan bir uzaktan hizmet mühendisine aktarmak için bir akıllı telefon, tablet veya harici kameradaki kamerayı kullanıyor. Görsel gezinme için gelişmiş araçlar, ör. Videodaki canlı işaretçi veya anlık görüntüdeki grafiksel açıklama, son kullanıcıyı süreç boyunca görsel olarak yönlendirmek için kullanılır.

WebRTC protokolünün kullanımı, çoğu modern akıllı telefon için tarayıcıda Anında Uzaktan Görsel Destek oturumunun çalıştırılmasına olanak tanır, böylece son kullanıcının herhangi bir uygulamayı yüklemesi veya bir kullanıcı hesabı oluşturması gerekmediğini unutmayın. Yalnızca, genellikle bir SMS ile paylaşılan davet bağlantısını tıklaması gerekir. Kelimenin tam anlamıyla dünyadaki herhangi bir kişi bu yenilikçi Uzaktan Görsel Destek çözümü ile anında desteklenebilir.


 
[Error loading the WebPart 'KMTwoColumnsWidget1' of type 'KMTwoColumnsWidget']
[Error loading the WebPart 'KMTwoColumnsWidget2' of type 'KMTwoColumnsWidget']

AIRe Link kullanımından kimler yararlanabilir?


AIRe Link, son kullanıcı sorunlarının% 601'ının uzaktan çözülmesine yardımcı oldu.
Servis teknisyenleri, özellikle kullanım kolaylığı nedeniyle uygulamayı sevdiklerini defalarca onayladılar.
Son kullanıcılar AIRe Link'i kullanmaya açıktır ve sorunlarını çözmeye yardımcı olacak yenilikçi çözümden etkilenir.
¹ 2.000 AIRe Link oturumundan müşteri geri bildirim özeti.
 
[Error loading the WebPart 'KMThreeColumnsWidget1' of type 'KMThreeColumnsWidget']
[Error loading the WebPart 'KMTwoColumnsWidget' of type 'KMTwoColumnsWidget']

AIRE LINK

AIRE LINK

AIRe Link Özellikleri

AIRe Link, hizmet ekibi veya son kullanıcı tarafında uygulama gerektirmeyen bir kurulum içeren bir bulut çözümüdür. Bir AIRe Link oturumu çalıştırmak için her iki tarafın da internete bağlı olması ve cihazlarında modern tarayıcılar kullanması gerekir. Son kullanıcı yardım isterken çoğu durumda akıllı telefonu zaten elinde tutarken, görsel destek oturumu birkaç saniye içinde kurulabilir.
 

   

   

Save Money Icon
İlk yatırım yok. Bir akıllı telefonda çalışıyor.
Magnifier Chart Icon
Kararlı ve güvenli. Her türlü yükün üstesinden gelmek için ölçeklenebilir.
Core Business Icon
Uygulamaya gerek yok. Yalnızca WebRTC uyumlu bir tarayıcı.
Kullanılabilirlik özellik simgesi
Uzaktan yardım oturumunu başlatmak için tek tıklama.

Teknik Gereksinimler

   

   

Gear Wheels Icon
1280 x 720 video için ortalama bant genişliği 300 KB / sn'dir.
 
Gear Wheels Icon
Asistan ve müşteri internete bağlı olmalıdır.
Gear Wheels Icon
İnternet bağlantısına dayalı otomatik kalite ayarı.
Gear Wheels Icon
Mobil ağ üzerinden (3G, 4G, LTE) bağlantı mümkündür.
Gear Wheels Icon
Ortalama veri tüketimi 20MB / dakika.