Genişletilmiş Görüş

Profesyonel genişletilmiş çözümlerle yeni fırsatlar dünyasını keşfedin

Yeni bir iş boyutuna girin


Modern iş yeri son yıllarda gözlerimizin önünde hızlı bir şekilde değişiyor. Teknoloji her zaman mevcut olsa da (günlük yaşamlarımızda ve iş yerinde), bazı deneyimlediğimiz bilgilerin çokluğu bize doğru bağlamda sunulmaz.

Teknoloji bu kadar hızlı gelişirken, yeni fırsatlar kendilerini gösteriyor. Bağlam eksikliği, modern çalışma yöntemleri kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde çözülebilecek sorunların yalnızca biridir; bu nedenle, genişletilmiş iş çözümleri, gerçekliği algılama biçimimizi bütün olarak değiştirme potansiyeline sahiptir.

Görünmez verileri görünür hale getirin

Konica Minolta olarak, uluslararası kurumlara, genç yenilikçi şirketlere, akademik ve ortak kuruluşlara ihtiyaçları olan yenilikçi çözümleri sunmak için yeni teknolojiler oluşturma konusunda tutkuluyuz. Neden? Çünkü Konica Minolta'nın engin deneyiminden yararlanmanızı, genişletilmiş görüşü iş yerinize getirip pazarlama kampanyalarınıza entegre etmenizi ve yaşamınızın parçası haline getirmenizi istiyoruz.

Konica Minolta, genişletilmiş görüş teknolojisi alanındaki liderlerle iş birliği yaparak, sorunları daha hızlı çözmek, işe dair içgörüleri müşteri bağlamında görmek ve bilgilerle etkileşim kurma ve onları özümseme biçimimizi kökten değiştirmek amacıyla tasarlanmış çözümler geliştirmek için sürekli çabalıyor. Bunun sonucunda, akıllı cihazınızdan dünyayı farklı görmenizi sağlayan genişletilmiş işletme çözümleri portföyü ortaya çıkıyor.


Mobil OCR, mobil uygulamanıza güçlü bilgisayar görüşü ve tarama işlevleri sağlıyor, böylelikle genişletilmiş baskıdan yararlanabiliyorsunuz. Ambalajları, posterleri ve el ilanlarını rahatlıkla tarayarak verileri çevrimiçinde analiz etmenizi sağlıyor, saniyeler içinde el yazısını tanıyor, metin tarıyor ve hatta tercüme ediyor. Ayrıca, dijital pazarlama kampanyaları hazırlayabilir, iç ve dış mekanlarda gezinmenize yardımcı olması için AR yerleştirebilir ve dünyanın dört bir yanındaki iş arkadaşlarınızla 3D prototiplerini kullanabilirsiniz. Artırılmış gerçeklik teknolojisi hayal edilemeyecek fırsatlar sunuyor. Konica Minolta bunları gerçekleştiriyor.

   

   

Baskı özellik simgesi

Genişletilmiş baskı

Özelleştirme özellik simgesi

Veri entegrasyonu çözümleri

Teknoloji özellik simgesi

Dijitalleşme

Productivity feature icon

İç mekanda gezinme

Ortam işleme özellik simgesi

Sayaç okuyucu

Mobilite özellik simgesi

Mobil OCR