FATURA İŞLEME: ETKİN FİNANSAL YÖNETİM

Fatura yönetimini idari bir yük olmaktan çıkarıp rekabet üstünlüğüne dönüştürme

Sıkıcı ve yoğun manuel çalışmaya son


Otomatik fatura işleme ile finansal yönetim verimliliğinizi artırın. Başarılı işletmelerin verileri zamanında yönetmesi ve faturaları doğru bir şekilde işlemesi gerekir. Bu, işlerin akmasını sağlar ve satıcılarla sağlıklı ilişkiler sürdürür. Konica Minolta, dijital fatura yönetimi çözümleriyle işletmelerin kontrolü ele almalarına ve fatura süreçlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olur.

Ekipleriniz hala tekrarlayan, kağıt yoğunluklu işleri elle mi yapıyor? Çalışanlar için sıkıcı olan bu durum, belge ve fatura işlemlerinin yavaşlamasına ve saatlerin boşa harcanmasına neden olur. Ödenecek hesaplar ekibiniz, faturaları satın alma siparişleriyle karşılaştırmak için bilgileri manuel olarak çıkarmak zorunda kalacaktır. İnsan hatası nedeniyle bu, bazı işlemlerin yapılmasına ve yanlış rakamların yakalanmasına yol açar. E-faturalar dijital olarak ulaşsa bile, birçok şirket bunları yazdırmaya ve kağıt kopya olarak dosyalamaya devam eder.


Dijital fatura yönetimi nasıl çalışır? 

Konica Minolta dijital fatura işleme ile gelen faturaları yakalayabilir ve sisteminizde doğru şekilde eşleştirildiklerinden emin olabilirsiniz. Proje kodu ve fatura numarası gibi tüm ayrıntılar, metin tanıma yazılımı ve akıllı algoritmalar kullanılarak otomatik olarak işlenir, kontrol edilir ve yakalanır. Bu, tüm bunların hemen güvenli bir şekilde depolandığı, herhangi bir cihazdan erişilebileceği ve onay için doğru ekibe iletileceği anlamına gelir. 

Konica Minolta'nın fatura işleme sistemi, mevcut Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemlerine stressiz entegrasyon sağlar. Sonuç olarak, her şey doğru fatura verilerini sağlamak, yönetim süresini kısaltmak, hataları önlemek ve maliyetleri en aza indirmekle ilgilidir. 
 

Akıllı fatura işlemenin faydaları

Her şirket fatura işleme otomasyonunun gücünden yararlanabilir. Konica Minolta'nın fatura işleme çözümlerinin hataları azalttığını ve size daha fazla şeffaflık sağladığını, darboğazları önlediğini ve uyumluluğunuzu korumanıza yardımcı olduğunu keşfedeceksiniz.

Faturalar nasıl gelirse gelsin - ister kağıt formda ister e-posta eki olarak - bir AP (ödenecek hesaplar) otomasyon çözümü bunları sizin için halledebilir. İş akışı ve yönlendirme seçeneklerimizi kullanarak doğru kişilere hızlı bir şekilde ulaştırılacaklardır.
 

quotation marks

"Fatura işlemeye yönelik Konica Minolta çözümleriyle, işletmelerin hem BT hem de muhasebe departmanlarını serbest bırakmalarına yardımcı oluyoruz."

.

Akıllı fatura işleme: Verimli finansal yönetim

Otomatik fatura işleme ile finansal yönetim verimliliğinizi artırın. Başarılı işletmelerin verileri zamanında yönetmesi ve faturaları doğru bir şekilde işlemesi gerekir. Bu, işlerin akmasını sağlar ve satıcılarla sağlıklı ilişkiler sürdürür. Konica Minolta, dijital fatura yönetimi çözümleriyle işletmelerin kontrolü ele almalarına ve fatura süreçlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olur.

Avantajlar

Zaman alan manuel görevleri kolaylaştıran otomatik iş akışları.
Hareket halindeyken fatura yetkilendirmesine olanak tanıyan mobil teknoloji, böylece faturalar nerede olurlarsa olsunlar ilgili kişiler tarafından yetkilendirilebilir.
 
Gelen tüm faturaların yapılandırılmış dijital kaydı.
İşlem bekleyen faturalara anında erişim. Kağıt formundaki faturalar için artık uzun dahili aramalar yok - böylece faturalarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz.
Hataları daha hızlı tespit etmek, sorunları çözmek ve satıcı ve tedarikçilerle ilişkileri geliştirmek için gerçek zamanlı fatura doğrulama.

Fatura yönetimini idari bir yük olmaktan çıkarıp nasıl rekabet avantajına dönüştürebilirsiniz?

İş dünyasında aslında başarı yükü diye bir şey vardır: Çoğu durumda, bu yük faturalar şeklinde gelir - hem de çok sayıda. Ve bu faturaların yönetilmesi gerekir. İşletmeler büyüdükçe, müşteri ve tedarikçi ağları da büyür. Üretim zincirleri ve değer yaratma daha da küreselleştiğinde, karmaşıklık artarken düzenleyici talepler de büyür. Manuel süreçler bir işletmeyi şimdiye kadar götürmüş olabilir - ancak belirli bir noktadan sonra aşırı emek yoğun, hatalı ve karmaşık hale gelmeye başlarlar.

ŞİMDİ İNDİRİN

Dijital Fatura Yönetimi çözümlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Her kuruluşun benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle her etkileşim bir konuşma ile başlar. Dinlemeye hazırız, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.