DİJİTAL POSTA ODASI: POSTA AKIŞINI KONTROL ALTINA ALIN

Dijital posta odası ile bir kurumun verimliliği nasıl artırılır

Gelen postaların zorluklarını çözün


Durmaksızın gelen veri akışını yönetmek, işletmeler için giderek artan bir zorluktur. Şirketler hem kağıt hem de dijital belge akışını kontrol etmeye çalışmalıdır. Gelen posta kutusu, hem dijital hem de kağıt tabanlı girdileri düzenlemeye ve üretkenliği artırmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Aynı zamanda giderek daha sıkı hale gelen veri koruma düzenlemeleri, kullanılan posta sisteminin uyumlu olması gerektiği anlamına geliyor. Dijital Posta Odası çözümleri, çalışanları tekrarlayan idari görevlerden kurtarırken her iki açıdan da önemli avantajlar sunabilir. Konica Minolta, şirketinizin elektronik ve fiziksel postalarınızla anında ilgilenen ve yanıt verme şeklinizi düzene sokarak verimliliği artıran dijital posta odasının sunduğu fırsatları benimsemesine yardımcı olabilir.

İster dijital ister kağıt tabanlı olsun, gelen postaların düzenlenmesi şirketler için büyük bir zorluk haline gelmektedir. Posta işleme yöntemi genellikle hala manueldir ve zaman alıcı ve insan hatasına açık olma eğilimindedir.

Dijital posta odası verimliliğinizi nasıl artırır? 

Dijital posta odası, her türlü posta için bir belge yönetimi çözümüdür: hem e-posta hem de gelen posta (fiziksel mektuplar). Şirketlerin teslimatlardan ve gelen kutularımızdaki trafikten gelen veri seliyle başa çıkmasına olanak tanır. Bu, bir fatura veya tedarikçi sözleşmesinden bir müşteri siparişi, şikayet veya sorguya kadar her şey olabilir. Dijital posta odası, tüm bu bilgileri hızlı ve doğru bir şekilde sisteme aktararak operasyonları destekler, zaman kazandırır ve hata ve kayıpları önler.

Konica Minolta bu çözümü uygulamak için sizinle birlikte çalıştığında, maliyetlerin ve dahili posta lojistiği için gereken sürenin azaltılmasına büyük önem verilir, çünkü bu iki faktör de büyük ölçüde azaltılabilir. 

Neyse ki, birçok şirket Dijital Posta Odası çözümü için gerekli teknolojilerin birçoğuna zaten sahiptir. Bununla birlikte, çoğu zaman kuruluşlar teknolojinin tüm potansiyelinden tam olarak yararlanmak için uygun yazılım çözümünden yoksundur. Konica Minolta'nın Dijital Posta Odası çözümleri, kuruluşların postaları verimli bir şekilde dijitalleştirmelerine yardımcı olmak için genellikle mevcut olan bir dizi teknolojiyi bir araya getirmeye yardımcı olur. Gelen tüm postalar mevcut MFP'lerde dijitalleştirilebilir, akıllı yazılım ilgili tüm bilgileri okur ve belgeleri sınıflandırır.

Çözümler otomatik dağıtım yeteneğine sahiptir: ister mektup ister faks olsun, tüm belgeler dijital olarak yakalanır, otomatik olarak sınıflandırılır ve hitap ettikleri çalışana iletilir - şirket içinde, bölgesel bir ofiste veya iş seyahatinde olup olmadıklarına bakılmaksızın onlara güvenilir bir şekilde ulaşır. Çalışanlar, kişisel dijital posta kutularında yeni posta olduğunda otomatik olarak ekran bildirimleri aldığından, bu aynı zamanda kullanıcı dostu olma düzeyini de yükseltir. Belgeler rahatça iletilebilir veya mevcut iş süreçlerine eklenebilir. Bu otomatik posta dağıtımı saniyeler içinde gerçekleştirilir ve işyeri esnekliğini sağlamak için sabit bir yere veya cihaza bağlı değildir.


 

Dijital posta odası: Posta akışını kontrol edin

Durmaksızın gelen veri akışını yönetmek, işletmeler için giderek artan bir zorluktur. Şirketler hem kağıt hem de dijital belge akışını kontrol etmeye çalışmalıdır. Gelen posta kutusu, hem dijital hem de kağıt tabanlı girdileri düzenlemeye ve üretkenliği artırmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Aynı zamanda giderek daha sıkı hale gelen veri koruma düzenlemeleri, kullanılan posta sisteminin uyumlu olması gerektiği anlamına geliyor. Dijital Posta Odası çözümleri, çalışanları tekrarlayan idari görevlerden kurtarırken her iki açıdan da önemli avantajlar sunabilir.

Dijital posta odasının faydaları 

Tüm posta türleri dijitalleştirildiğinde, daha verimli çalışma yolları ortaya çıkar. Dijital Posta Odası, geri dönüş ve işlem sürelerini önemli ölçüde hızlandırır. Buna ek olarak, güncel bilgiler uzaktan ve mobil çalışanlar da dahil olmak üzere tüm çalışanlar için hazır olduğundan, şirket genelinde aşağı akış süreçlerini iyileştirir. Bu prosedür yanıt verme hızını artırır ve daha değerli, kritik görevler için kullanılabilecek önemli bir zamanın serbest kalmasına yardımcı olur. Bu hızlı işlem aynı zamanda çalışma arkadaşlarınızı tekrarlayan idari görevlerden kurtaracaktır. 

Buna ek olarak, veri koruma mevzuatı giderek daha sıkı hale gelmektedir. Bu, kağıt posta ve e-postalarınızla ilgilenmek için kullandığınız sistemlerin uyumluluğu sağlamada kilit rol oynayabileceği anlamına gelir. Son teknoloji ürünü bir dijital posta odası çözümü, şirketinizin yönetmeliklere uygun kalmasını sağlamada size önemli avantajlar sağlayacaktır.

quotation marks

"Bir Dijital Posta Odası çözümü kullanarak, sorunu giriş noktasında ele aldığınız için kağıt süreçlerini mümkün olduğunca ortadan kaldıracağınızdan emin olabilirsiniz."

.

GDPR gibi veri koruma düzenlemelerine uyumun anahtarı olarak tüm süreçlerin denetime dayanıklı dokümantasyonu 
Gelen tüm belgelerin merkezi ve dijital olarak yakalanması sayesinde daha yüksek şeffaflık 
Yanıt sürelerinde artış ve müşteri memnuniyeti oranlarında iyileşme
Kurum içi posta lojistiği için daha az maliyet ve zaman 
Uzaktan ve mobil çalışanlar da dahil olmak üzere tüm çalışanların kolayca ulaşabileceği güncel bilgiler

Dijital ilerlemenin temeli olarak posta akışının düzenli yollarla kontrol altına alınması

Durmaksızın gelen veri akışını yönetmek günümüzde modern iş dünyasının ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilmektedir. Ancak dijital bilgi, bu akışın yalnızca bir parçasıdır. Elektronik gelen kutularında artan trafik lojistik bir sorun teşkil ettiği gibi, fiziksel teslimatlar da azalma belirtisi göstermiyor ve işletmeler hem kağıt hem de dijital belge akışını kontrol etmeye çalışmalıdır.

ŞİMDİ İNDİRİN

Dijital Posta Odası çözümlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Her kuruluşun benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle her etkileşim bir konuşma ile başlar. Dinlemeye hazırız, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.