KURUMSAL ARAMA: ŞİRKETİNİZİN İHTİYACI OLAN HIZLI ARAMA MOTORU

İçeriğinizi sonsuza kadar aramak yerine hızlı bir şekilde bulun

Dijital samanlıkta iğne aramak


Bugün - yine - şirketinizin farklı konumlarında dosya veya bilgi aramak için sonsuz bir zaman mı harcadınız? Eskisi depolama ormanında hiçbir yerde bulunamadığı için bir dosyayı yeniden oluşturmak zorunda kaldınız mı? Ya da belki de bir müşteri toplantısında yeterince hızlı bir şekilde elinizde bilgi yoktu ve potansiyel olarak anlaşmaya mal oldu? Konica Minolta, tüketici arama motorlarının rahatlığını ve basitliğini kurumsal bir çözümün tüm gücü, kontrolü ve güvenliği ile birleştirmeyi başarıyor.

Günümüzün işletmeleri veri ile çalkalanıyor - potansiyel olarak sınırsız bilgi ve içgörü kaynağı her zaman ulaşılabilecek gibi görünüyor. Ancak veri hacmi arttıkça, özellikle birden fazla uygulama ve ayrı veri siloları arasında ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınız olanı bulma zorluğu da artıyor. Belirli belgeler için yapılan bu heyecan verici olmayan aramalar hızla zaman alıcı, pahalı bir iş haline gelebilir ve şirketlerin rekabet gücü üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Aradığınız içeriğe tek tıklamayla hızlı bir şekilde ulaşarak üretkenliğinizi artırın

quotation marks

"Özel hayatımızda akıllı cihazlar her türlü bilgiyi hızlı bir şekilde aramamızı sağlıyor. Ofise döndüğümüzde, bu tür sezgisel arama genellikle mevcut değildir ve bilgi bulmak zorlaşır."

.

Konica Minolta'nın akıllı Kurumsal Arama çözümü ile sonu gelmeyen aramalar geçmişte kaldı. Uygulamalar arasında geçiş yapmadan veya birden fazla sistemde zorlu aramalar yapmanıza gerek kalmadan saniyeler içinde ilgili bilgileri bulmanızı sağlar. Esasen kuruluşunuzun dahili arama motoru olan sistem, şirketinizde kullanılan her bir dosyayı yerelleştirir, endeksler ve çıkarır.

Aradığınız bilgi nerede bulunursa bulunsun - e-posta eklerinde, taranmış belgelerde, SharePoint web sitelerinde, şirket intranetinizde, bulutta veya bir dizi farklı departmanda - bu ezber bozan çözüm, herhangi bir formatta, herhangi bir dizinden mümkün olan her tür veriyi bulur ve ardından alır. 

Ve dokoniFIND'ın en son sürümü, yerleşik kurumsal arama özelliklerini birleştirirken, aynı zamanda notlar ve ek açıklamalar ekleyerek, etiketleme özelliğini kullanarak belgeleri bir araya getirerek, kronolojiler oluşturarak ve iş ürünlerini Excel veya Word'e aktararak alınan belgeleri incelemek ve üzerinde çalışmak için araçlar sunar. Bu şekilde, dokoniFIND basit bir arama aracının ötesine geçerek, hem yapılandırılmış hem de yapılandırılmamış veri kaynaklarında bilgi keşfi ile kuruluşları güçlendiren bir İçgörü Motoru haline gelir.

Kurumsal Arama, çok çeşitli sektörler için mükemmel bir şekilde uygundur, her şirketle ilgilidir ve her ekibin kullanabileceği kadar esnektir. Sistem, sizi aşırı değişiklikler yapmaya zorlamadan mevcut kalite yönetimi yapılarınızı ve iş süreçlerinizi destekler ve önemli belgeleri ararken ve bulurken size zaman kazandırır.
 

Konica Minolta'nın kurumsal arama çözümünü keşfedin - dokoniFIND!

DOKONIFIND HAKKINDA DAHA FAZLA BILGI

Kurumsal Aramanın Faydaları

 
Konica Minolta'nın akıllı kurumsal arama çözümü, şirketinizdeki tüm verilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar - istediğiniz zaman, nerede olursanız olun. Akıllı, web tabanlı arama motoru, meta veri veya dosya adlarını aramak için bir çözümden çok daha fazlasıdır: Optik Karakter Tanıma (OCR) sayesinde, metin ve olası her tür içerik hassas bir şekilde dönüştürülür, ardından dizine eklenir ve gelecekteki aramalar için kullanılabilir olmaları sağlanır.


 

Düşük edinme maliyetleri ve daha da düşük kullanım maliyetleri ile hızlı yatırım getirisi.
Yerleşik kurumsal arama özelliklerini, bireylerin bulunan belgeleri incelemesine ve üzerinde çalışmasına olanak tanıyan akıllı araçlarla birleştirdiği için aramanın ötesine geçin.
Verilerin taşınması gerekmez - böylece tüm veriler depolama konumunda kalır
Entegre güvenlik mekanizmaları, yalnızca uygun izin düzeyine sahip kullanıcıların arama yapabilmesini ve verilere erişebilmesini sağlar.
dokoniFIND, insanların internette doğal olarak arama yapma şeklini kopyaladığı için son kullanıcı eğitimi gerekmez.
Çalışan verimliliğini artırır: Bilgi bulmak için daha az zaman gerekir, temel görevler için daha fazla zaman kalır.
Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verileriniz üzerinde kontrol sahibi olun ve bunları tam olarak kullanın.
İşin tekrarlanması/yeniden oluşturulması ihtiyacını azaltır: Mevcut içeriği kolayca bulun.
Daha iyi bilgilendirilmiş, daha hızlı kararları destekler: Tüm müşteri ağına tek noktadan erişim.

Dijital samanlıkta iğne aramak

Günümüzün işletmeleri veri ile dolup taşıyor - potansiyel olarak sınırsız bilgi ve içgörü kaynağı her zaman ulaşılabilecek gibi görünüyor. Ancak veri hacmi arttıkça, özellikle birden fazla uygulama ve ayrı veri siloları arasında ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınız olanı bulmanın zorluğu da artıyor. Şirketlerin yalnızca %24'ü kullanıcılarına temel arama işlevlerini sağladıklarını düşünürken, %44'ü bunların yetersiz olduğunu veya hiç bulunmadığını kabul ediyor.

ŞİMDİ İNDİRİN

Kurumsal Arama çözümlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Her kuruluşun benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle her etkileşim bir konuşma ile başlar. Dinlemeye hazırız, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.