WORKPLACE HUB HİZMETLERİMİZ VE ÇÖZÜMLERİMİZ

Sürekli büyüyen bir Workplace Hub portföyünden seçim yapın

IT sorunlarından kurtulun: IT'si Konica Minolta tarafından yönetilen modern, pratik bir işyeri


Hızla büyüyen iş yeri IT altyapısı. Eski sistemlerin yeni yazılımlarla buluşması. Artan güvenlik riski. Donanım, yazılım ve uygulamaların izlenmesi ve bakımı için zaman ve iç kaynak olmaması. Tanıdık geliyor mu?

Küçük veya orta ölçekli bir işletme olarak üzerinde çalışmanız gereken çok şey var. IT işiniz için en büyük kolaylaştırıcı olabileceği gibi, her küçük işletme için en kötü engel haline de gelebilir.IT çoğu zaman çok hızlı değişiyor ve modern çalışma ortamlarının gereksinimlerine ayak uydurmak zorlaşıyor.

Küçük ve orta ölçekli kuruluşların IT'si ile ilgili EN ÖNEMLİ 5 zorluğu ve tehdidi belirledik:

%54

IT'niz işinize ayak uyduracak kadar esnek değil

%43

Verilerinizin ve sistemlerinizin güvenliğiyle ilgili endişeler sizi geceleri uykusuz bırakıyor

%39

IT'nizin karmaşık yönetimi size sıkıntı veriyor

%22

Ofis IT maliyetleri yüksek ve tahmin edilmesi zor

%14

Uzaktan çalışmak için hemen şimdi gerekli araçlara ihtiyacınız var

Yönetilen Hizmetler, IT altyapınızın kurum içi yönetimini tarihe karıştırıyor


Teknolojinizin yaşı ve sınırlamaları, olağanüstü ürün ve hizmet sunma konusunda bir kısıtlama haline gelmeye başladığında, harekete geçme zamanı gelmiş demektir. Baskı ve iş akışı çözümlerinin yanı sıra olağanüstü yönetilen hizmetlerin avantajlarıyla uçtan uca bir hizmet sunarak bu yükü üzerinizden alıyoruz.

Fatura Yönetimi, Baskı Yönetimi veya İşbirliği Aracına mı ihtiyacınız var? Biz hallederiz!

Workplace Hub, IT ve uygulamalarınızı hepsi bir arada bir çözüme entegre eder ve her zaman güncel tutar.

Karmaşıklık yerine basitlik: Workplace Hub sizi günlük IT sorunlarından kurtarır

Bir yöneticinin hayatı heyecan vericidir, zorluklarla, başarılarla ve aynı zamanda bilgisayar sorunları gibi hoş olmayan sürprizlerle doludur. Ancak IT çoğunlukla yöneticinin temel görevi değildir. Bir IT hizmet sağlayıcısı ile bakım sözleşmesi imzalamak uygun ve uygun maliyetli bir seçenek olabilir.

Workplace Hub çalışma şeklinizi değiştiriyor

 

Workplace Hub olmadan:

IT ortamınızın kurum içi yönetimi

Workplace Hub ile:

Güvenilir bir iş ortağı tarafından yönetilen IT ortamı

Ofis IT'nizin izlenmesi ve bakımı sizin tarafınızdan ikincil bir görev olarak ele alınır  Ortamınız tamamen profesyonellerimiz tarafından yönetilir
IT sorunlarını kendi başınıza çözmeye çalışıyorsunuz 7/24 hizmet veren IT hizmet masamız ve yerinde servisimiz size çok yakın ve hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar
Farklı hizmet masalarına, destek süreçlerine ve standartlara sahip farklı tedarikçilerin zahmetli yönetimi     Üst düzey bileşenlere sahip entegre, güncel bir Konica Minolta çözümü ve aranacak tek bir destek numarası
Veri koruma ve sistem güvenliği, kritik hale geldiği ana kadar ihmal edilmekte Her zaman güncel olan özel bir yedekleme hizmeti ve güvenlik duvarı aracılığıyla her türlü güvenlik sorununa karşı hazırlıklı olun
IT maliyetlerinin tamamının şeffaf olmaması planlama yapmayı zorlaştırıyor Kullandıkça öde: Sabit bir aylık ücret aracılığıyla IT maliyetlerinde mükemmel öngörülebilirlik
Çalışma ortamınıza merkezi olmayan ve parçalı bir şekilde daha fazla işlevsellik ve uygulama eklenir Ölçeklenebilir hizmetler ve yönetilen uygulamalar sayesinde çalışma ortamınızı düzenleyin ve üretkenliği artırın
Ofis alanınız sınırlı ve büyük IT ekipmanları için yeriniz bulunmamakta  Workplace Hub, MFP'niz için kullandığınız alanın yerini alır, böylece 1m²'de IT'ye sahip olursunuz

 

IT güvenliğinin önemi: Sistemlerinizin saldırılara ve güvenlik açıklarına karşı hazırlıklı olun

Sabah ofise girdiğinizde verilerinizin ve müşterilerinizin verilerinin kaybolduğunu fark ettiniz. Bunu kendi başınıza çözmek için gereken süre çok uzun. Her küçük işletme için bir kabus.
Workplace Hub müşterimiz ADP Laboratoire örneğinde, bir kripto virüs saldırısının ardından tek çözüm tüm IT'lerini değiştirmek oldu.
Workplace Hub aşağıdakileri kapsayan bir güvenlik hizmeti sunuyor:

  • Siber Güvenlik: Ağınızı korumak için sektör lideri güvenlik duvarı teknolojisi
  • Veri Güvenliği: Uçtan uca şifreleme, verilerinizin istismar edilmemesini sağlar
  • Yedekleme: Verileriniz asla kaybolmaz ve bir arıza durumunda saatler içinde geri yüklenebilir
  • Avrupa'daki Konica Minolta veri merkezleri: GDPR uyumlu ve güvenli
  • Yakınlık: IT uzmanları işlerinizi hızla yoluna koymanıza yardımcı olmak için yakınınızda
  • Uzmanlık alanı: Güvenlik alanında 20 yılı aşkın deneyim
Hybrid Edge e-kitabımızı indirin

Workplace Hub'ın Avantajları

Sadece birkaç dahili IT kaynağına ihtiyaç duyarak, Workplace Hub ile her zaman güncel IT
Sabit bir aylık ücret aracılığıyla maliyet şeffaflığı
Operasyonel IT harcamalarının azaltılması
İşletmenizin gelişimine uyum sağlayan ölçeklenebilir hizmetler
Otomatik veri yedekleme ve kurtarmanın yanı sıra güvenlik güncellemeleri
İsteğe bağlı işbirliği ve uzaktan çalışma çözümü: Workplace Go

Mükemmellik için Ortaklık

Hewlett Packard Enterprise, Sophos, Acronis ve Microsoft gibi türünün en iyisi teknoloji ortaklarıyla birlikte Workplace Hub, modern dijital iş yeri için esnek ve ölçeklenebilir IT sunar.

İş birliği partnerlerimiz:


 

Konica Minolta, Gelişen Pazar ve İş Ortağı Gereksinimlerini Karşılamak için Workplace Hub Hizmetleri Portföyünü Genişletiyor

Bu IDC Pazar Raporu, Konica Minolta'nın KOBİ pazar segmentinin ve Workplace Hub iş ortaklarının gelişen gereksinimlerini karşılamak için Workplace Hub hizmet portföyünü nasıl genişlettiğini incelemektedir.

IDC Pazar Raporunu İndirin
IDC thumbnail

Hybrid Edge Hesaplama e-kitabı

Şirket verileri en iyi nerede depolanır ve işlenir - bulutta mı yoksa şirket içinde mi? Neyse ki modası geçmiş olan bu ikilem, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) için şirketlerde IT altyapısının yönetilmesi söz konusu olduğunda tartışmayı şekillendirmeye devam ediyor.

E-KİTABIMIZI ŞİMDİ İNDİRİN

İş yerinde kolaylık için destekçiniz: Akıllı. Bağlantılı. Güvenli.

Workplace Hub, çok çeşitli Microsoft ve diğer üçüncü taraf çözümleriyle uyumluluk sağlayarak hızla değişen koşullara ve artan bulut yetenekleri ihtiyacına yanıt verir.

Baskı yönetimindeki uzun yıllara dayanan deneyimimizi IT hizmetlerindeki güçlü uzmanlığımızla birleştirerek Akıllı Bağlantılı İşyerini sizin koşullarınıza göre sunuyoruz.

DAHA FAZLA ESNEKLİK İÇİN BİRLEŞİK ÇÖZÜMLER

Saf bir sunucu sürümü veya MFP işlevleriyle geliştirilmiş olarak - her iki şekilde de Workplace Hub, işinizde daha fazla kesinlik ve esneklik sağlayan devrim niteliğindeki yazılımı, bulut yeteneklerini ve dünya lideri sunucu teknolojisini bir araya getirir.

Ofis alanınızda başarı için gereken temeller

Özellikle küçük işletmelerde baskı, kopyalama, faks ve tarama günlük iş rutinlerinin merkezinde yer almaya devam ediyor. Bu ihtiyacın farkında olan örnek Workplace Hub hizmeti, yüksek kaliteli bizhub i-Series özellikleri ile birleşerek 1 m²'de güçlü ve yerden tasarruf sağlayan bir çözüm sunar.

Sunucu odanızın performansını artırın

Saf bir sunucu sürümü olarak Workplace Hub, uygulamalarınızı veya IT'nizi yönetmek için mevcut sisteminizi tamamlayabilir.

Workplace Hub çözümlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Her kuruluşun benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle her etkileşim bir konuşma ile başlar. Dinlemeye hazırız, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.