Yedekleme Yönetimi

Güvenebileceğiniz bir yedekleme yönetimi

Kurtarma yönetim sistemlerimizin verilerinizi yedeklemek ve korumak için günün her saati çalıştığını bilerek rahat uyuyun


IT alanındaki en önemli görevlerden biri, iş açısından kritik verilerin güvende ve kurtarılabilir olmasını sağlamaktır. Bir veri ihlali durumunda ne yapacağınızı biliyor musunuz? Konica Minolta, tüm veri depolama ve veri güvenliği ihtiyaçlarınız için size uygun maliyetli yedekleme sunar. Kurtarma yönetimi sistemlerinizin iş verilerinizi yedeklemek ve korumak için günün her saati çalıştığını bilerek rahat uyuyun. Bir kriz anında, zamanında kurtarma yapabilir ve kritik veya hassas verileri geri yükleyebilirsiniz.

Yönetilen yedekleme hizmetleri işletmenizi nasıl kurtarabilir?

Şirketinizin veri yedekleme güvenlik ağına ihtiyaç duymasının her türlü nedeni olabilir. Bu her zaman bilgisayar korsanları, virüsler, kötü niyetli eylemler veya öngörülemeyen olaylar değildir. Önemli bir dosyanın, klasörün veya dosya geçmişinin yanlışlıkla silinmesi gibi insan hataları da olabilir. 

Ultra güvenli yönetilen yedekleme hizmetimizle emin ellerdesiniz. Öncelikle veri kaybı olasılığını en aza indiriyor ve ardından bir felaket durumunda veri kurtarma ve operasyonların sürekliliğini sağlıyoruz. Hizmet, sunucu verilerinin depolanması ve yönetiminden, tüm iş istasyonlarındaki güncel işletim sistemleri, yazılım ve antivirüsün yanı sıra günlük yardım masasına kadar her şeyi içerir.

İşletmenizi veri kaybından nasıl korursunuz?

Verilerini kaybeden şirketlerin %60'ının altı ay içinde kapanacağını biliyor muydunuz? Verilerinizi korumak, işinizi korumakla eş anlamlıdır.
Küçük işletmenizi veri kaybından nasıl koruyacağınızı e-Kitabımızdan öğrenin.

ŞİMDİ İNDİRİN

Yedekleme sistemi nasıl çalışır?

İster küçük, ister orta veya büyük ölçekli bir kuruluş olun, yedekleme hizmeti şirket içi, bulut veya hibrit versiyonlarda sunulabilir.

Yedeklemeniz için NetApp'tan Veeam, SolarWinds ve daha fazlasına kadar çok çeşitli teknik seçenekler mevcuttur. Hizmet ölçeklenebilir olduğundan yalnızca gerçek ihtiyaçlarınız için 'kullandığınız kadar ödersiniz'. Bu da pazarınıza, büyüklüğünüze, faaliyetlerinize ve coğrafi konumunuza uygun, uygun maliyetli 7/24/365 yedekleme alacağınız anlamına gelir.
 

Tüm IT altyapınızı destekler 

Konica Minolta, şirketinizin IT altyapısını eksiksiz bir yedekleme hizmeti ile destekler. Ekibimiz veri yedekleme ve felaket kurtarma konusunda uzmandır. Cihazlarınız, donanımınız, yazılımınız, veri yaşam döngüsü yönetimi, içerik yönetimi, iş akışları ve müşteri verilerinin korunması dahil olmak üzere IT'nizi her yönüyle ele alıyoruz. Kuruluşunuzun yönetmeliklerle tam uyumlu olduğundan ve herhangi bir veri ihlali durumunda hızlı bir şekilde kurtarma yapabileceğinden emin olun. 

Uzaktan yönetilen yedekleme yönetimi hizmetlerimiz size tesislerinizin ötesinde ekstra bir uzmanlık ve yedekleme katmanı sağlar. Eksiksiz bir yaklaşımla, şeffaf maliyetler ve tek bir iletişim noktası ile size özel bir yedekleme stratejisi geliştiriyoruz. Bu destek IT departmanınızın yükünü hafifletir ve size huzur verir.

 

Avantajlarınıza bir bakış

256-bit AES (askeri sınıf) veya 448-bit Blowfish şifreleme seçeneği
Yazılım seçimi, örneğin IASO Hybrid Cloud yedekleme veya eşdeğeri
Günlük gözetim, otomatik yedekleme ve gönül rahatlığı
Tamamen esnek ve size uygun yedekleme planlaması
Kurulum, yapılandırma ve takip kurtarma ücrete dahildir 
Düşük sabit ücret ve her şey dahil
Size uygun bölgesel veri merkezi seçenekleri (Avrupa, APAC, Kuzey Amerika ...)
99,9999'dan fazla veri merkezi kullanılabilirliği ile verilere hızlı ve güvenilir erişim
Depolama alanı gereksinimi 10 GB'ı aştığında ek GB başına ücretlendirilir
Ultra güvenli 128-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES)

Yedekleme Yönetimi çözümlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Her kuruluşun benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle her etkileşim bir konuşma ile başlar. Dinlemeye hazırız, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.