İyi yönetilen baskı ve tarama ortamı

Görev Dağıtıcı Paketi şirketinize yardımcı olur

Baskı altyapınız yöneterek gelecekte güvenli ve verimli olmasını sağlar


Şirketiniz, baskı maliyetlerini ve ilgili maliyetleri düşürmek, dijitalleşmeyi iş yerine yaymak, verimliliği artırmak ve çalışanlarınızın yazıcı kullanılamadığında dahi kısıtlamasız şekilde baskı alabilmesini ve kopyalama yapabilmesini sağlamak mı istiyor? Yoksa baskı ortamına kapsamlı bir genel bakış ve denetim sağlamak, ortamı güvenli hale getirmek ve gizli belgeler ile hassas bilgilere yetkisiz erişimi önlemek mi istiyorsunuz? Görev Dağıtıcı Paketiyle bütün bu avantajları ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. O zaman tek bir tıklamayla okumaya devam ederek baskı prosesinizi geleceğe nasıl taşıyacağınızı öğrenebilirsiniz!

Günümüzde, gelişmiş baskı ve iş akışı çözümleri yerleştirme yaklaşımının basit olması her sektördeki ve her ölçekteki kurumlar için temel önemdedir. Konica Minolta bu gereksinimleri anlamıştır ve BT yönetimini geliştirmiştir Görev Dağıtıcı Paketiyle kullanıcılara ve kullanıcı platformlarına baskı, kopyalama ve tarama haklarının tek bir platformdan kolayca atanabildiği basit ve doğrudan bir yönetim!

Özellikleri zengin olan paket, baskı hizmeti maliyetlerini etkin şekilde yönetmek ve düşürmek isteyen şirketler için tasarlanmıştır. Dijital iş akışları uygulayarak verimliliği artırır ve belge güvenliğini son derece yükseltir.

Görev Dağıtıcı Paketi, baskı yönetimi özelliklerini ve otomatik bir iş akışını bir araya getirerek çeşitli kurumsal gereksinimleri karşılayabilir, böylelikle ofisinizde verimliliği ve esnekliği en üst düzeye çıkarır.

Görev Dağıtıcı Paketi modüler bir pakettir, bu sayede her şirkette yüksek seviyede ölçeklenebilir ve çok verimli olur. Sunucunuza kurulduktan sonra, çok işlevli cihazlarınızda ve ağ yazıcılarında üretilen herhangi bir baskı işini güvenlikli hale getirir ve izler. Yinelenen manuel kağıt esaslı görevleri dijital iş akışlarıyla değiştirerek, genel ofis üretkenliği ile verimliliğini büyük ölçüde artırır ve herhangi bir baskı ya da tarama işlemini paketin sezgisel ve uyumlu panelini kullanarak yürütmek en deneyimsiz kullanıcılara dahi kolay gelecektir. Ayrıca Paketin sezgisel yönetimsel arayüzleriyle, bütün kurumsal baskı ve iş akışı yönetim sistemi hızlı bir şekilde ve doğrudan idare edilebilir.

dispatcher suite logosu

avantajlar

avantajlar

Şirketiniz için Görev Dağıtıcı Paketi çözümünün avantajları şunlardır…


Kimlik doğrulama: 

Güvenilir ve güvenli cihaz erişimi sağlamak için kullanıcıların yalnızca kullanıcı adını ve parolasını, PIN kodunu veya kimlik kartını girmesi gerektiğinden kimlik doğrulama işlemini hızlı ve kolay hale getirir. Çıkış cihazlarına ve belgelere erişimi güvenlikli hale getirerek yetkisiz kullanıma karşı koruma sağlar ve baskı, kopyalama ve tarama haklarının kullanıcılar ile kullanıcı gruplarına kolay atanması sayesinde BT yönetimini basit ve doğrudan hale getirir.


Print Roaming®: 

Bu özellik, kullanıcıların baskı işlerini ağınızdaki herhangi bir yerde bulunan herhangi bir yönetilen yazıcıya istedikleri zaman ve ihtiyaçları olduğu anda gönderebilmesini sağlar! İlave baskı sürücüsüne ihtiyaç olmadan baskı ortamındaki herhangi bir çıkış cihazından baskı alınmasını güvenlikli hale getirir, baskıya gönderilen ancak artık gerekli olmayan işlerle ilgili maliyetleri ve kağıt atığını azaltır. Tek bir ofisten, farklı kıtalardaki birden fazla şubeye kadar sorunsuz çalışır ve müşteri iş istasyonlarındaki (CBPR) karmaşık baskı görevlerini yerine getirmesi sayesinde sunucuya olan ihtiyacı azaltır


Raporlama: 

Tüm baskı işleri için izleme ve muhasebeleştirme sağlar, baskı ortamlarında "kim/ne/nerede/ne zaman" bilgisinin kaydını tutmak isteyen şirketler için uygulanabilir bir çözüm oluşturur. Önceden tanımlanmış veya özel yönetim raporları gerçeklere dayanan veri ve kullanım denetimleri sunar, idari raporlar ve sürdürülebilirlik raporları üst düzey özet halinde sonuçlar ile sürdürülebilirlik bilgileri sağlar.


Kurala dayalı altyapı: 

Bu modül, yöneticilerin farklı kullanıcılar için siyah-beyaz baskıya erişim haklarını sınırlamak ve çift yönlü baskıyı zorunlu hale getirmek gibi baskı koşulları ayarlamasına olanak tanır. Baskı yönetimi, önceden tanımlanmış kurallar kitaplığıyla yürürlüğe konabilir ve bir kural uygulandığında kullanıcı bilgilendirilir.


Kredi ve Faturalandırma: 

Bu modül, baskı, tarama ve kopyalama gerçekleştirenlere maliyetleri yüklemesi gereken eğitim kurumları ve proje bazlı ortamlar için temel önemdedir. Bireysel ve grup hesapları idari görevleri kolaylaştırır ve sistem, fiyat listelerini, maliyet merkezlerini, fatura kodlarını ve kullanım kotalarını destekleyerek maliyet dağılımının kolay yapılmasını sağlar.


Mobil Baskı: 

Bu modülle kullanıcılar baskı işlerini mobil cihazlardan e-posta veya web yayın sayfasından gönderebilir; böylelikle mobilite artar, kullanıcılar çalışma alanlarından baskı almayla daha fazla sınırlı olmaz. E-posta veya web uygulaması aracılığıyla çıktı cihazında güvenli baskı alınmasına, Mac ve iOS mobil cihazlar için kablosuz baskı alınmasına olanak tanıyarak, mobil çalışanlar için kullanışlı ve güvenli baskı, konukların baskı işlemleri için destek sağlar.


Gelişmiş İş Akışları: 

Belgeleri hemen hemen hiç çaba göstermeden yakalamak, dizinlemek ve yönlendirmek için güçlü otomatik belge iş akışlarına yönelik zengin araç grubu. Karmaşık iş akışları oluşturmak için güçlü bir İş Akışı Oluşturma aracı içerir ve Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive ve daha fazlasına kapsamlı bir 3. taraf bağlayıcı çeşidi sunar.

Görev Dağıtıcı Paketi

Görev Dağıtıcı Paketi

İhtiyacınız olan baskı yönetimi ve belge yakalama çözümü

Görev Dağıtıcı Paketi, çalışanların kullanılabilir bir yazıcı olmadığında dahi kısıtlamasız şekilde baskı alabilmesini ve kopyalama yapabilmesini sağlarken şirket içerisinde baskı ve baskıyla ilgili maliyetlerini düşürmesi gereken kuruluşlar için geliştirilmiştir. 

Kimin neyin, ne zaman, ne kadar ve nerede baskısını aldığına dair raporlar oluşturarak baskı ortamında kapsamlı bir genel bakış ve denetim elde edilmesini sağlarken, tüm baskı maliyetlerinin baskı gerçekleştirenlere tahsis edilmesini kolaylaştırır. 

Görev Dağıtıcı Paketi, gizli belgelere ve hassas kurumsal bilgilere yetkisiz erişimin engellenmesini de içerecek şekilde, bütün baskı ortamını güvenlikli hale getirir. Tüm şirket ofislerini ve şubelerini birbirine bağlayarak belgelerin gerekli olan durumda gönderilmesini sağlar, bütün kurumda tarama ve belge iş akışlarını basitleştirir, prosesler ile iş rutinleri arasında dijitalleşmeyi ileri taşır ve iş akışı otomasyonunu artırarak genel verimliliği artırır.

Görev Dağıtıcı Paketi, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar; sizinki gibi kuruluşlar bütün baskı ve tarama altyapılarını bütünüyle etkili biçimde yönetebilir ve koruyabilir!

Donanım
hardware icon
Konica Minolta MFP'leri

Konica Minolta cihazlarının çoğunluğunda HDD ve çok güvenilir merkezi bellek güvenliği mekanizmaları vardır ve gizli veriler ile diğer hassas kurumsal bilgilerin her zaman korunmasını sağlarlar. Konica Minolta, ISO 15408 Ortak Kriter Sertifikasıyla en yüksek güvenlik düzeyini sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Konica Minolta Hizmetleri

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Temel Özellikler

Akıllı özellik paketleri, modern bir baskı ortamı oluşturmayı basit bir görev haline getirir


Görev Dağıtıcı Paketi, şirketinizin gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir ve buna, yeni platformun, personelinizin değişikliği dahi fark etmeyeceği kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilmesi de dahildir; iş yaşamları değiştiğinde farkı anlayacaklardır! 

Konica Minolta'nın Görev Dağıtıcı Paketi, tek tıklamayla kurulum ve kullanıcı deneyimi, sezgisel panel tasarımı sunar; bunların hepsi şirketinizin veya kuruluşunuzun, desteklediği yeni kural bazlı sisteme transferini tamamen sorunsuz hale getirir.


Şirketinizin Görev Dağıtıcı Paketinden bekleyebileceği özellikler şunlardır: 

   

   

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlanması göz önüne alınarak geliştirilen bu özellik sezgisel bir panel tasarımına sahiptir, bu sayede sistem kolay kullanılabilir ve kullanıcıların tek tıklamayla tarama ekranından baskı ekranına (veya tersi yönde) geçiş yapmasını sağlar. Görev Dağıtıcı Paragon, çalışanlarınızın baskı deneyimini ve Phoenix şirketin iş akışlarını yönetir.

Özelleştirme özellik simgesi

Görev Dağıtıcı Paketi'nin Tek Yükleme Aracı özelliği, yapmanız gereken idari iş miktarını azaltıp, kurulumu daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve çok daha basit bir proses haline getirir.

Sonlandırma özellik simgesi

Bu özellik, Görev Dağıtıcı Paketi kullanıcılarının yalnızca bir kullanıcı adı ve parolayla sistemde oturum açmasını mümkün kılar; baskı ve tarama uygulamalarını hızlı bir biçimde ve kolaylıkla kullanmalarını sağlar.