TÜM GENİŞ FORMAT GÖRÜNTÜLEME İÇİN TEK UYGULAMA. SADECE DOSYA EKLEYİN, ÖNİZLEYİN VE YAZDIRIN

KIP ImagePro, yüksek talep gören ortamlarda kontrollü iş akışı otomasyonu ile verimliliği artırırken daha hızlı geri dönüş süreleri üreten güçlü bir yazılım paketidir.

Geniş Format Baskı


Günümüzün baskı pazarlaması artık eskisi gibi değil. Geniş bir kitleye bilgi iletmek için sağlanan dijital grafiklere yüksek talepler var ve aynı zamanda işletme maliyetlerinin nasıl düşürüleceği de düşünülüyor. Bu nedenle geniş baskı formatı, baskı hizmeti sağlayıcıları için artan pazar taleplerini karşılamanın en uygun maliyetli yollarından biri haline geldi.

Geniş format dijital baskı, küresel baskı pazarında hızlı değişim ve büyüme yaşayan birkaç alandan biridir. Yüksek kaliteli, kullanımı kolay yazılım ve donanım baskı çözümleriyle Konica Minolta, bu değişikliklerde size güvenle rehberlik etmek ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada.

KIP ImagePro, baskı, kopyalama ve tarama için kullanımı kolay bir uygulamada temel araçları mükemmel çoklu görevlerle birleştiren güçlü bir yazılım paketidir. Standart arayüz, üretim operatörlerine veya ara sıra kullanıcılara Hızlı Erişim araçları, ilgi alanı baskısı için bir HD görüntüleyici ve sezgisel iş düzenleme işlevleri sunar. Standart CAD ve grafik baskı kalitesi ön ayarları, ImagePro'nun baskı almanın en basit ve en hızlı yolu olduğu anlamına gelir. Basit bir tıklamayla devreye giren sistemin genişletilmiş özellik seti, teknik ve grafik profesyonellerini sürücü koltuğuna oturtuyor.

Yerleştirme, Panelleme, Spot Renk Değişimi ve yalnızca pahalı grafik RIP'lerde bulunan Renk Yönetimi özelliklerine erişim ile KIP ImagePro, renk uzmanlarına işi doğru yapmak için ihtiyaç duydukları araçları sunar.

Geniş Format

Geniş Format

Geniş format iş akışını basitleştirin

Artık tek bir yazılım çözümü ile geniş format iş akışını basitleştirebilirsiniz.  KIP ImagePro, üretim verimliliği için sezgisel bir standart mod veya akıllı görüntü etkileşimi için genişletilmiş mod ile birlikte gelir. Bu yazılımı özel kılan şey, tek bir uygulama içinde baskı, kopyalama ve tarama yapabilmenizdir. Bundan daha kolayı bulunamaz!

Donanım
hardware icon
KIP baskı sistemleri

KIP baskı sistemleri, yüksek talepli çıktı, hassas görüntüleme ve cesur, etkileyici renk doğruluğu gerektiren teknik, grafik ve ofis belgesi kullanıcıları için özel olarak üretilmiştir. İlk baskıdan son baskıya kadar eşsiz renk kararlılığıyla canlı renkler, çarpıcı grafikler ve ince tonları ve renkleri yakalayan fotoğrafik görüntüler üretebilirler.

Yazılım
software icon
Bütün işlemler için bir yazılım

Artık tek bir yazılım çözümü ile geniş format iş akışını basitleştirebilirsiniz. KIP ImagePro, üretim verimliliği için sezgisel bir standart mod veya akıllı görüntü etkileşimi için genişletilmiş mod ile birlikte gelir.

Hizmetler
service icon
Her zaman hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Geniş Format - Temel Özellikler

   

   

Dokunmatik özellik simgesi

Gelişmiş ilgi alanı baskısı

Dokunmatik özellik simgesi

Kişiselleştirilmiş görünüm ve araçlar için özelleştirilebilir arayüz

Dokunmatik özellik simgesi

Kolay yayılım

Dokunmatik özellik simgesi

Yüksek çözünürlüklü görüntüleme

Dokunmatik özellik simgesi

Akıllı pdf iş doğrulaması

Dokunmatik özellik simgesi

KIP akıllı istifleme

Dokunmatik özellik simgesi

Mükemmel çoklu görev deneyimi

Bizimle iletişime geçin