Global İş Dünyası

Konica Minolta - Geleceğin Global İş Dünyasının Anahtarı


Dijital Dönüşüm, Yapay Zeka, bulut depolama ve veri erişimi, gelişmiş mobilite ve kaya gibi sağlam siber güvenlik önlemlerinin ortak noktası nedir? Önümüzdeki yıllarda iş yerinin doğasında yıkıcı bir değişim söz konusu. Güçlü ve güvenilir bir küresel ortakla birlikte bu yolda ilerlemeye hazır mısınız?

Konica Minolta tercih ettiğiniz iş ortağınız olacaktır. Katılım Ekiplerimiz, bu yeni dünya ile yüzleşmek için özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış Geleceğin İşyerini™ geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Uzmanlığımız ve çözümlerimiz size ve personelinize maksimum kontrol ve gerekli verilere anında global erişim sağlayarak hem üretkenlik düzeylerinizi hem de kârınızı artıracaktır. Konica Minolta'da anlamlı yenilikleri teşvik etmeye, yeni teknolojiler geliştirmeye ve dünya çapında önemli bir değişim sağlayan yaratıcı fikirleri büyütmeye inanıyoruz. 

Bu hizmetler, yenilikçi yeni değerlendirme özellikleri sunan, baskı cihazlarınızı konsolide eden ve işletme maliyetlerinizi önemli ölçüde düşüren Konica Minolta'nın Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) programı aracılığıyla sunulmaktadır. Tüm küresel iş hizmetleriniz için tek bir irtibat noktası sağlayan ve tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayan Global Destek Merkezimiz ile desteklenerek, başarı için önemli bir anahtar sağlıyoruz.

  

Global İş Dünyasını Dönüştürmek

Global İş Dünyasını Dönüştürmek Yenilikçi olmak her zaman teknoloji anlamına gelmez; yenilikçi olmak neyin önemli olduğunu anlamak ve milyonlarca insan için önemli bir değişim sağlayan yaratıcı fikirler geliştirmektir. Global İş Hizmetlerimiz tamamen müşterilerle ve onların işlerini geliştirmekle ilgilidir. İhtiyaç duyduğunuzda tüm bilgilere erişebilmeniz için her yerde, her zaman mevcut olan verileri akıllı bir şekilde birbirine bağlamak için IoT'den yararlanarak daha iyi kararlar alınmasını sağlamak istiyoruz.

Global iş hakkında konuşmak, global liderlik hakkında konuşmak demektir. Konica Minolta'nın Global İş Hizmetleri Ekibi, Amerika, EMEA ve Asya Pasifik'teki ofisleriyle benzersiz bir konuma sahiptir. 

Dünya çapında yaklaşık 41.500 çalışanımızla 150'den fazla ülkede temsil ediliyoruz. Tüm iştiraklerimizdeki birleşik bir bilgi platformu ve organizasyon yapısı, birçok ülke ve bölgede aynı, yüksek kaliteli programları ve operasyonel hizmetleri garanti eder. 

Konica Minolta, Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) için ortak bir küresel vizyon tanımlama ve geliştirme konusunda size yardımcı olurken, yenilikçiliği teşvik eden ve yerel düzeyde uygulama yoluyla program sonuçları sunan özel bir Konica Minolta Küresel Hesap Katılım Ekibi sağlamayı taahhüt eder. İşinizin nasıl geliştiğini gördüğünüze şekil veriyor, iş ihtiyaçlarınızı sizin bakış açınızdan anlıyor, küresel müşterilerinizin karşılaştığı zorlukları çözüyor ve ilgili herkes için daha iyi bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.

 

Global iş hizmetlerini keşfedin

Konica Minolta ile çalışanlarınızı optimize edin ve bilgilerinizi global olarak yönetin

GLOBAL İŞ HİZMETLERİ BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN

Bizimle iletişime geçin