IQ-501 Akıllı Kaliteli Bakım

Otomatik Renk Yönetimi ve Kalite Düzenlemeleri Parmak Uçlarınızda


Kalite yönetimini otomatikleştirmek, baskıda zaman kazanmanın en iyi yoludur. Görüntü konumu, kayıt ve %100 doğru renk kontrolü için akıllı, güçlü ve otomatik ayarlamalar hayal edin. Hibrit renk ölçümü ve basılı çıktı için gerçek zamanlı düzeltme ile... Intelligent Quality Care ile çok kısa sürede yeni baskı ürünlerini çeşitlendirebilir ve oluşturabilirsiniz. Gerçek olamayacak kadar iyi mi görünüyor? Konica Minolta IQ-501 Intelligent Quality Care tüm bunları ve daha fazlasını sunar!

  • Akıllı makine otomasyonu ile işletmenizde yılda 300 çalışma saatine kadar tasarruf edin
  • Yaratıcılık kazanın, baskı israfını azaltın ve üretkenliği artırın
  • Marjlarınızı korurken müşteri memnuniyetini artırın

ÖZELLİKLER

Hibrit Renk Ölçümü

Konica Minolta'nın kendi teknolojisi, üretkenlik kaybı olmadan baskıda en yüksek doğruluğu ve tutarlılığı garanti eder.

Önden arkaya eller serbest kayıt

Tam entegre ve otomatik IQ-501 süreci ile kayıt ayarlama süresini önemli ölçüde azaltın.

Otomatik Renk Ayarı

Yüksek kaliteli ve en güvenilir baskılar için endişesiz ve kapalı döngü ön renk ayarlamaları - kullanıcı müdahalesi gerekmez.

Gerçek zamanlı düzeltmeler

Üretiminiz boyunca tutarlı baskı sonuçları için baskı işlemi sırasında baskı makinenizin sürekli kontrolü ve ayarlanması.

Parmak ucunda profil oluşturma

Baskı makinenizden en iyi şekilde yararlanmak için ekstra cihazlara ihtiyaç duymadan kullanımı kolay ve zaman kazandıran profil oluşturma.

Otomatik Denetim teknolojisi (AIT)

AIT seçeneği, yalnızca gereksinimi karşılayan levhaların teslim edilmesini sağlayan tam otomatik, kapalı döngü denetim teknolojisi olarak tasarlanmıştır

1-2-Baskı: Otomatik Muayene Teknolojisi

AIT, Otomatik Denetim Teknolojisi hakkındaki 1-2 baskı tanıtımına hoş geldiniz. AIT, kolay, verimli ve güvenilir baskı üretimi arayan tüm baskı sağlayıcıları için mükemmeldir. Üretiminizin her bir yaprağını otomatik olarak denetler ve yalnızca gereksinimleri karşılayan yaprakların teslim edilmesini sağlar.

AIT IQ-501 Broşürünü edinin

BROŞÜRÜ İNDİRİN

Kaliteye Yakınlaşın

Kaliteye Yakınlaşın

Konica Minolta'nın Akıllı Kalite Bakım sistemi, rakiplerini geride bırakmak isteyen baskı sağlayıcıları için başlı başına bir yeniliktir. Akıllı makine otomasyonunun yardımıyla çalışan IQ-501, baskı işiniz ve müşterileriniz için ekstra değer yaratırken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Akıllı Kalite Bakımı için yenilikçi IQ-501, tutarlılığı ve kayıt doğruluğunu yeni bir seviyeye taşıyor. IQ-501, bir yandan görüntü konumu ve kaydı, diğer yandan renk kontrolü için kapsamlı otomasyon sağlar. Bu, basılı çıktıyı kontrol eden ve düzelten tescilli kapalı döngü kontrol sistemimiz sayesinde mümkün olmaktadır. IQ-501 tarafından sağlanan otomasyon aynı zamanda renk kalibrasyonu ve profil oluşturmayı da kapsar; bunların tümü operatör zamanını ve baskı israfını azaltırken üretkenliği artırmak için tasarlanmıştır.

quotation marks

Ekip uzmanlığı Bantorget Grafiska için yüksek yatırım getirisi sağlıyor

Peter Forsström

CEO, Bantorget Grafiska

Pedro Batista, Owner, Ligrate-Atelier Gráfico
quotation marks

IQ-501 akıllı kalite bakımı, Ligrate-Atelier Grafico için otomasyonu bir üst seviyeye taşıyor

Pedro Batista

Şirket Sahibi, Ligrate-Atelier Gráfico

quotation marks

Akıllı dijital baskıda yeni bir dönüm noktası ile Greta Spauda için olağanüstü etki

Rapolas Danilevičius

Genel Müdür, Greita Spauda

Akıllı makine otomasyonu ile işletmenizde yılda 300 çalışma saatine kadar tasarruf etmek ister misiniz? Uzmanlarımızla bugün iletişime geçin.