İşlem belgeleri ve promosyon ile satış gelirlerinizi artırma şansını kaçırmayın

Transpromo baskı faturalar, banka ekstreleri veya poliçeler gibi "işlem belgeleri" olarak adlandırılan belgelere tanıtım veya pazarlama mesajlarının dahil edilmesiyle ilgilidir.

Transpromo


Bu tür belgeler, işlemlerin özetlerini veya yasal olarak ilgili diğer bilgileri içerdiğinden, posta yoluyla alınan neredeyse diğer tüm belge türlerinden daha dikkatli bir şekilde okunur ve incelenir. Bu durum, işlem belgelerini bir ürün veya hizmeti tanıtmanın etkili yollarını arayan pazarlama uzmanları için oldukça cazip bir araç haline getirmiştir.

İşlem belgesi hizmetleri pazarı için yeni zamanlar geldi. Bir zamanlar ekler işlem belgeleriyle birlikte zarfın içine atılırdı. Ancak, alıcı zarfı açar açmaz ekler atıldığı için bu stratejinin önemli sonuçlar getirmediği ortaya çıktı. Şimdi ise "onserts" ya da TransPromo olarak adlandırılan bir yöntem var. Ekler doğrudan fatura, banka ekstresi veya elektrik faturası gibi bir işlem belgesinin ön yüzüne yerleştirilir. Bir işlem ekstresini bir promosyon mesajı ile birleştirerek, operasyonel ve pazarlama bilgilerini tek bir belgeye koyabilirsiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bugün bu pazar milyarlarca dolar değerinde hızla büyüyen bir pazar.

Şu anda, işlem belgesi işindeki büyük oyuncular sadece büyük çok uluslu şirketlere hizmet veriyor. Ancak pazarın alt ucunda da gerçek bir pazar potansiyeli var - daha küçük hacimli işlem nişinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ'ler) ihtiyaçlarına hizmet ediyor.

Transpromo

Transpromo

Müşterileriniz İşlem Belgelerinden nasıl doğrudan fayda sağlayabilir?

Promosyon mesajları için fatura ve ekstreleri kullanmanın en büyük avantajı, bu belgelerin gerçekten açılıp okunmasıdır. InfoTrends tarafından yapılan "Çok Kanallı İşlemsel İletişimin Geleceği" adlı çalışmaya göre, faturalar, banka ekstreleri ve bilgilendirme postaları %97'ye varan en yüksek açılma oranına sahip işlem belgeleridir.

 

Müşterileriniz İşlem Belgelerinden ve promosyonlardan nasıl doğrudan kâr elde edebilir?

İşlem Belgeleri, pazarlama mesajlarını işlem belgelerine yerleştirerek maliyetleri azaltır. Kağıt israf edilmez ve iyi bir şekilde kullanılır, ayrıca mevcut beyaz alanın karlı bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bu strateji aynı zamanda ayrı broşür basma ihtiyacını azaltarak ve kaynak tasarrufu sağlayarak operasyonel maliyeti de düşürür - örneğin müşterinizin mevcut müşterilerine çok sayıda e-posta kampanyası göndermesi gerekmez. Bu aynı zamanda işletmelerin ek reklamlar için daha az harcama yapması anlamına gelir.

TransPromo iyi tasarlanmışsa, renkliyse, okunması kolay bir mesaj iletmek için dikkat çekici bir metin kullanılıyorsa, daha fazla müşterinin onu görme ve harekete geçme şansı vardır. Ve eğer verilen bilgiler kolayca sindirilebilirse, müşterilerinizin çağrı merkezi bu kadar çok arama ve sorguyla boğuşmayacaktır..

 

İşlem Belgelerinden siz nasıl fayda sağlayacaksınız?

Daha küçük hacimli işlemsel nişleri bile hedefleyerek yeni çapraz satış gelirleri elde edebilecek ve yeni iş potansiyeline ulaşabileceksiniz. Zahmetsizce.

Diğer ürünlere ilişkin müşteri farkındalığını da kolayca artıracaksınız.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretim performansında en üst noktayı mı istiyorsunuz? İşte şimdi buldunuz. Konica Minolta'nın Üretim Baskısı ve Ofis donanımı, devrim niteliğinde renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, karmaşık iş özelliklerinizi karşılamak için profesyonel kalitede satır içi sonlandırma seçenekleri ve daha fazlasını sunan cihazlarla sektörün ölçütüdür. Şirketinizin büyüklüğü veya uzmanlık alanı ne olursa olsun, baskı donanımlarımız baskı altyapınızı oluşturmanıza, dijital içeriği yönetmenize, son teknoloji ölçüm cihazlarını yerleştirmenize ve iş akışınızı tanınmayacak şekilde değiştirmek için tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenize olanak tanır.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı geliştirebileceği sayısız farklı yolu keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma tarzlarına uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta, ihtiyaçlarınıza her zaman öncelik vererek, en talepkar küresel kuruluşların bile yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, yazdırılan veya kopyalanan çıktıların maliyetini kontrol altında tutabilir, hassas belgelerin yetkisiz ellere geçmemesini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

İşlem Belgesi -Temel Özellikler

Üretim ortamınız yeni baskı yöntemlerine ve iş akışı otomasyonuna geçişten büyük fayda sağlayabilir. TransPromo için Konica Minolta çözümleri ile süreçleri iyileştirebilir, kârlılığı ve üretkenliği artırabilir ve aynı zamanda üretim gecikmelerini azaltabilirsiniz. İşlem belgeleri, insanların zarfı açar açmaz dikkatini çekecek şekilde bireysel olarak uyarlanabilir - örneğin sıkıcı banka ekstreleri ve elektrik faturaları özelleştirilmiş reklam içeriğine dönüştürülebilir.

   

   

Mobilite özellik simgesi

Çok kanallı iletişim yoluyla müşterilerin tercihlerine hitap edin

Özelleştirme özellik simgesi

İşlem belgelerini kolayca özelleştirin ve promosyon içeriği oluşturun

Kullanılabilirlik özellik simgesi

İçeriğin akıllıca yorumlanması pazarlama kampanyalarınızı etkili kılar

Baskı özellik simgesi

Baskı ve kağıt işleme özellikleri üzerinde tam kontrol sunar

Speed feature icon

Otomatik dağıtım ile zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin

Productivity feature icon

Kolaylaştırılmış operasyonlar tüm iş akışını iyileştirmenize yardımcı olur

Transpromo veya çapraz satış işi

Trans-promo veya çapraz satış işi, faturalar, banka ekstreleri veya sigorta poliçeleri gibi işlem belgelerine promosyon veya pazarlama mesajlarının dahil edilmesiyle ilgilidir. Bu tür belgeler işlemlerin bir özetini veya yasal olarak ilgili diğer bilgileri içerdiğinden, posta yoluyla alınan neredeyse diğer tüm belge türlerinden daha fazla okunur ve incelenir. Bu da işlem belgelerini, her zaman bir ürün veya hizmeti tanıtmanın etkili yollarını arayan pazarlama uzmanları için son derece cazip bir araç haline getirmektedir.

Bir işlem ekstresini bir promosyon mesajıyla (= trans-promo) birleştirerek, operasyonel ve pazarlama bilgilerini tek bir belgeye koyabilirsiniz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu milyarlarca dolar değerinde hızla büyüyen bir pazar.

Şu anda, işlem belgesi işindeki büyük oyuncular "büyük işletmelere" hizmet vermektedir. Ancak pazarın alt ucunda - daha küçük hacimli trans-promo nişinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ'ler) ihtiyaçlarına hizmet eden - büyük bir pazar potansiyeli var.

Müşteriler transpromodan nasıl yararlanır?

  • Pazarlama mesajlarını işlem belgelerine yerleştirerek maliyetleri azaltma
  • Mevcut beyaz alanların kârlı kullanımı
  • İşlem belgelerinde kendi müşterileri için katma değer

Çapraz satıştan nasıl kâr elde edersiniz?

  • Yeni çapraz satış gelirlerinin yaratılması
  • Daha küçük hacimli trans-promo alanında büyük iş potansiyeli
  • Diğer ürünlere ilişkin müşteri farkındalığının artmas

Milyarlarca dolarlık bir pazarda, küçük ve orta ölçekli işletmelere hizmet veren transpromo sağlayıcıları için bir niş var. Satış gelirlerinizi artırmak için bu fırsatı kaçırmayın!

 

Transpromo'nun şirketiniz için uygun olduğunu mu düşünüyorsunuz? Birleştirilmiş yazılım ve donanım çözümlerimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında konuşalım.