Kitap Yayıncılığı

Yeni talep üzerine teknoloji, müşterilerinizin seveceği yeni kitap yayıınlama seçenekleri sunuyor.

Talep üzerine baskı yoluyla yeni gelir yaratın


Konica Minolta'nın rakipsiz AccurioPress donanım serisi, bir zamanlar kârlı olmayan veya hiç var olmayan kendi kendine yayıncılık pazarlarına girmenizi sağlar.

Kitap yayıncılığı eskiden karmaşık bir işti. Ancak hepimizin bildiği gibi, zaman - ve teknolojiler - değişiyor. Yayıncılık eskiden ofset baskı alanıyken, talep üzerine yayıncılık artık her yerdeki yazarların talep üzerine kitap, takvim, dergi veya fotoğraf albümü üretmesine olanak tanıyan, hatta çok küçük baskı adetleriyle bile büyüyen bir sektör.

Bu nedenle, dijital baskı atölyeleri için potansiyel olarak büyük bir iş fırsatı haline geldi. Esnek baskı sağlayıcıları kitap, takvim, dergi ve fotoğraf albümü gibi çeşitli ciltli belgeler üreterek bu trendden faydalanabilir. InfoTrends, kitap baskı pazarının yedi yıllık tahmin dönemi boyunca %16,7 oranında büyümesini beklemektedir; bu da kitap yayıncılığından elde edilen baskı hacminin 2016 yılına kadar yaklaşık 54 milyar sayfaya ulaşacağı anlamına gelmektedir. Başka bir deyişle, talep üzerine kitap yayıncılığı, incelemeye değer yeni bir iş alanıdır!

Talep üzerine yayıncılık, yazarların kitaplarını kendi kendilerine yayınlamalarına, hatta "önce satıp sonra basmalarına" olanak tanıyor. Talep üzerine yayıncılığın en büyük avantajı, sadece bir kopyalık küçük baskıları bile mümkün ve kârlı kılması ve bir kitabın piyasaya sürülme süresini kısaltmasıdır. Talep üzerine yayıncılık, işletmeniz için kazançlı bir yeni gelir kaynağı olabilir.

Peki bu pazardan maksimum faydayı nasıl elde edeceksiniz? Konica Minolta'nın hem AccurioPress hem de bizhub Press ürün serilerini içeren rakipsiz AccurioPress baskı donanımı serisi, tam da bunu yapmanızı sağlayacak çok çeşitli avantajlar sunuyor. AccurioPress sistemleri, profesyonel modüler sonlandırma, mükemmel baskı kalitesi ile birlikte olağanüstü renk ve kayıt kararlılığı ile dijital baskı ortamlarını genişletmek için mükemmeldir. AccurioPress sistemleri, baskı sağlayıcılarına kartvizitler, el ilanları, broşürler, afişler, zarf baskısı gibi renkli baskı ürünleri de dahil olmak üzere daha geniş bir yelpazede temel dijital baskı hizmetleri ve baskı uygulamaları sunma fırsatı veriyor.

KM-1 trend belirleyen Totem.com.pl için kitaplara hayat veriyor

Daha önce kitap kapağı üretimini dışarıya yaptıran Totem.com.pl, AccurioJet KM-1 ile tüm süreci kendi bünyesinde yönetebiliyor ve böylece gerçek bir talep üzerine baskı hizmeti sunabiliyor. Şirket, ofset benzeri kaliteli üretim ve daha düşük maliyetlerin yanı sıra standart ofset medyanın yanı sıra karton, metalik kaliteler ve plastikler üzerine baskı yapabilme imkanından da faydalanıyor.

Kitap Yayıncılığı

Kitap Yayıncılığı

Yayıncılığın geleceği

Hepimizin içinde en az bir kitap var, derler - ve bir matbaacı olarak sizin için bu potansiyel olarak çok iyi bir haber. Talep üzerine yayıncılık, son yirmi yılda yeni teknoloji tarafından yoktan var edilen bir başka yüksek büyüme sektörüdür. Müşterileriniz talep üzerine yayıncılık sunmanızı isteyecektir, çünkü küçük baskı adetlerinde kendi kendine yayıncılığı mümkün ve uygulanabilir kılmakta, kitabın pazara ulaşması için gereken süreyi kısaltmakta, yayıncılık maliyetini düşürmekte ve basılı kitapların depolanma maliyetini ortadan kaldırmaktadır.

Donanım
hardware icon
AccurioPress ve bizhub PRESS

Dijital baskı üretim performansında en üst noktayı mı istiyorsunuz? İşte şimdi buldunuz. Konica Minolta'nın Üretim Baskısı ve Ofis donanımı, devrim niteliğinde renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, karmaşık iş özelliklerinizi karşılamak için profesyonel kalitede satır içi sonlandırma seçenekleri ve daha fazlasını sunan cihazlarla sektörün ölçütüdür. Şirketinizin büyüklüğü veya uzmanlık alanı ne olursa olsun, baskı donanımlarımız baskı altyapınızı oluşturmanıza, dijital içeriği yönetmenize, son teknoloji ölçüm cihazlarını yerleştirmenize ve iş akışınızı tanınmayacak şekilde değiştirmek için tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenize olanak tanır.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı geliştirebileceği sayısız farklı yolu keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma tarzlarına uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta, ihtiyaçlarınıza her zaman öncelik vererek, en talepkar küresel kuruluşların bile yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, yazdırılan veya kopyalanan çıktıların maliyetini kontrol altında tutabilir, hassas belgelerin yetkisiz ellere geçmemesini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Talep üzerine neden bu kadar talep görüyor (ve daha da büyümeye devam edecek)

Talep üzerine yayıncılık çok çeşitli avantajlar sunar. Kitap, takvim, dergi, fotoğraf albümü ve daha fazlasını basma kabiliyetinizi genişleterek, potansiyel olarak çok büyük yeni bir gelir kaynağı yaratırken, aynı zamanda hat içi sonlandırma işlevleri gibi mevcut baskı yeteneklerinin daha yoğun bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. 

Dolayısıyla, satış gelirlerinizi artırmak, portföyünüzü genişletmek ve hızla büyüyen yeni bir pazarda yer edinmek istiyorsanız, talep üzerine yayıncılığa geçmeniz ve AccurioPress donanım serisinden özelleştirilmiş donanımlar kurmanız gerekir. 

Talep üzerine yayıncılık ile aşağıdaki avantajlardan yararlanacaksınız:

   

   

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Kısa öğrenme eğrisi

Kalite özellik simgesi

Yazarların kişisel yayıncılık yapmasını sağlar

Fotokopi özellik simgesi

Baskı ürünleri ve baskı hizmetleri yelpazenizi genişletir

Sonlandırma özellik simgesi

Ekstra manuel adımlara gerek kalmadan kitap ciltleme ve katlama dahil olmak üzere hazır baskı ürünleri oluşturur

Tarama özellik simgesi

Takvimler, kitaplar ve başka medyalar sunmanızı sağlar

Özelleştirme özellik simgesi

Küçük kitap baskılarını karlı hale getirir

Baskı özellik simgesi

Baskı hazırlama maliyetlerini en aza indirir

Baskı özellik simgesi

Baskı hazırlama maliyetlerini en aza indirir

Productivity feature icon

Son derece verimli bir üretim süreci sunar

Speed feature icon

Malzeme, zaman ve paradan tasarruf sağlar

Talep üzerine yayıncılık

Talep üzerine yayıncılık, talep üzerine kitaplar, takvimler, dergiler veya fotoğraf albümleri üretmeyi içeren, büyüyen bir iş koludur. Yayıncılıkta daha önce ofset baskı kullanıyorken, artık dijital baskı atölyeleri için de yayıncılık büyük bir iş fırsatı haline geldi. Talep üzerine yayıncılık, yazarların kitaplarını kendi yayınlamasını ve hatta, meşhur tabiriyle "önce satıp sonra basmasını" sağlar.

Talep üzerine yayıncılığın en büyük avantajı, yalnızca bir kopyadan oluşan düşük miktarları uygulanabilir kılıp karlı hale getirmesi ve bir kitabın piyasaya sunulma süresini doğal olarak kısaltmasıdır. Talep üzerine yayıncılık, işletmeniz için kazançlı bir yeni gelir kaynağı olabilir. Bu piyasaya girmenize yardımcı olabiliriz.
 

Müşteriler neden talep üzerine yayıncılık ister:

  • Düşük baskı adetlerinde kişisel yayıncılığı mümkün ve makul kılar
  • Piyasaya sunma süresini kısaltır
  • Yayıncılık maliyetini düşürür
  • Basılı kitapları depolama maliyetini ortadan kaldırır

Talep üzerine yayıncılıktan nasıl faydalanırsınız:

  • Yeni gelir kaynağı
  • Geniş iş potansiyeli: kitaplar, takvimler, dergiler, fotoğraf albümleri vb.
  • Mevcut baskı yeteneklerinin daha yoğun kullanımı, ör. dahili sonlandırma işlevleri

Talep üzerine yayıncılıkla satış gelirlerinizi artırın ve portföyünüzü genişletin; bu, kuralları değiştiren bir iş kolu!

Talep üzerine yayıncılığın şirketiniz için doğru yön olabileceğini mi düşünüyorsunuz?

AccurioPress donanım çözümlerimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında sohbet etmek için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.