Dijital pazarlama modernize baskıyla buluşuyor

Medyalar Arası Çalışmayı Benimsemek

Baskı ölmedi, aksine...


Son birkaç yılda dijital pazarlama, geleneksel baskıyı geride bırakarak daha baskın hale geldi. Ancak bu, baskının kendisinin ortadan kalktığı anlamına gelmiyor. Baskı hizmeti sağlayıcılarının rekabete ve piyasadaki duruma ayak uydurmasını sağlamak için evrim geçirdi. Peki ne oldu?

Günümüzde iletişim ve medya ayrılmaz bir şekilde iç içe geçmiş durumda. Reklam ajansları ve pazarlama departmanları daha geniş kitlelere ulaşmanın yeni yollarını aramaya ve geleneksel rolünün ötesinde yeni hizmetler sunmak için baskıya yönelmeye başladıkça, baskı hizmeti sağlayıcıları da değişim ihtiyacının farkına vardı ve dikkatlerini en son pazarlama trendlerine hitap edecek şekilde tasarlanmış ürün ve hizmet yelpazelerini genişletmeye odakladı.

Bu durum, dijital pazarlamanın modernize edilmiş baskı ile buluştuğu 'mükemmel bir fırtına' yarattı ve ikisi birlikte, işletmeleri dönüştürmek ve bir zamanlar ulaşılamaz olarak görülen hedeflere ulaşmak için bir temel oluşturdu.

Artık en son baskı teknolojisi ve pazarlama ile sağlanabilecek hizmetlerin çeşitliliği şaşırtıcı. Ancak asıl soru, baskı hizmeti sağlayıcılarının ve pazarlamacıların ortak bir hedef doğrultusunda nasıl birlikte çalışması gerektiği ve baskı, web, sosyal ağlar, e-posta ve SMS'in nasıl birbirine bağlanabileceğidir.

Cevap, Medyalar Arası çalışmayı benimsemekten geçiyor.

Medyalar Arası

Medyalar Arası

Konica Minolta, her baskı hizmeti sağlayıcısına uygun donanım ve yazılım çözümleri sunar.

Konica Minolta'nın yardımıyla, artık medyalar arası pazarlamasının zorluklarının üstesinden gelebilecek çeşitlilik ve yeteneklere sahip yeni hizmetler sunabilirsiniz. Yenilikçi baskı çözümlerimizle, müşterilerinizin hedef kitlelerine, sosyal medya, anlık mesajlar, e-posta veya geleneksel baskı fark etmeksizin, bireyin tercih ettiği iletişim yöntemini kullanarak ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz. 

Çözümün bu kadar sorunsuz çalışmasını sağlayan şey, uygulamaların bir SaaS olarak dağıtılmasıdır. Bu, profesyonel baskı çözümlerini uygularken sunucuyla ilgili baş ağrıları ve büyük maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretim performansında en üst noktayı mı istiyorsunuz? İşte şimdi buldunuz. Konica Minolta'nın Üretim Baskısı ve Ofis donanımı, devrim niteliğinde renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, karmaşık iş özelliklerinizi karşılamak için profesyonel kalitede satır içi sonlandırma seçenekleri ve daha fazlasını sunan cihazlarla sektörün ölçütüdür. Şirketinizin büyüklüğü veya uzmanlık alanı ne olursa olsun, baskı donanımlarımız baskı altyapınızı oluşturmanıza, dijital içeriği yönetmenize, son teknoloji ölçüm cihazlarını yerleştirmenize ve iş akışınızı tanınmayacak şekilde değiştirmek için tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenize olanak tanır.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı geliştirebileceği sayısız farklı yolu keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma tarzlarına uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta, ihtiyaçlarınıza her zaman öncelik vererek, en talepkar küresel kuruluşların bile yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, yazdırılan veya kopyalanan çıktıların maliyetini kontrol altında tutabilir, hassas belgelerin yetkisiz ellere geçmemesini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Temel Özellikler

Konica Minolta'nın medyalar arası çözümleri ile medya, baskı öncesi, baskı ve dijitalin mükemmel bir şekilde bir araya gelerek tüm baskı süreçleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağladığını deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede içerik, tasarım, görsel düzen, renk ve boyutu birleştirerek hedef kitlenizi sadık müşterilere dönüştürmek için kişiselleştirilmiş promosyon mesajları oluşturabilirsiniz. 

Kaliteli pazarlama üretim araçlarımızla, müşteri iletişimini geliştirebilir ve müşterilerin eylemlerine dayalı otomatik yanıtlarla bu tür görevleri çok daha kolay hale getirerek ihtiyaçlarına uygun şekilde yanıt verebilirsiniz. Artık doğrudan e-postalar, haber bültenleri, SMS ve anlık mesajlar, artırılmış gerçeklik, PURL'ler, NFC etiketleri ve QR kodları dahil olmak üzere tüm promosyon içeriklerini tek bir platform üzerinden sorunsuz bir şekilde oluşturabilir, dağıtabilir ve raporlayabilirsiniz. 

Merkezi gösterge paneli, birden fazla baskı sürecini yönetebileceğiniz ve tüm bu sıkıcı ve tekrarlayan manuel görevleri otomatikleştirebileceğiniz anlamına gelir.

   

   

Dokunmatik özellik simgesi

Otomatik olarak devreye giren e-postalar müşterilerinize doğru zamanda ulaşmak için tasarlanmıştır

Productivity feature icon

Barındırılan herhangi bir açılış sayfasına yapılan tıklamalardan toplanan veri setleri, veritabanındaki müşteri iletişim kaydına anında geri eklenir

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Kişiselleştirilmiş URL'ler ve genel URL'ler platform içinde isteğe bağlı olarak oluşturulur ve bir e-posta veya doğrudan posta kampanyasına kolayca entegre edilir

Özelleştirme özellik simgesi

Müşterilere genel bir mesaj olarak veya alıcıya göre özelleştirilmiş kısa mesajlar gönderilir

Mobilite özellik simgesi

Pazarlama kampanyanızı destekleyen web sayfaları sistem içinde barındırılır

Medyalar arası hizmetler

İçinde bulunduğumuz dijital çağda, yalnızca kağıt tabanlı medya aracılığıyla değil, birden fazla kanal aracılığıyla iletişim kurmak için iyi ticari nedenler var. Hızla büyüyen çapraz medya sektörü, geleneksel baskı hizmeti sağlayıcılarına (PSP'ler) müşterilerine gerçek bir katma değerli hizmet sunmaları için büyük bir fırsat sunuyor.

Özellikle kârlı alanlardan biri de inbound veya izinli pazarlamadır. Portföyünüze çapraz medya hizmetleri eklemenin en büyük faydası, birden fazla temas noktası aracılığıyla daha ilgili ve etkili iletişimler sunan her şey dahil bir çözüm tedarikçisi haline gelmenizdir.
 

Müşterileriniz medyalar arası hizmetlerden nasıl faydalanır?

  • Birden fazla kanal üzerinden daha ilgili ve etkili iletişim
  • Müşterilerine ulaşmak için birden fazla temas noktası
  • Özelleştirilmiş medya karması
  • Yeni iş fırsatları, örneğin inbound veya izinli pazarlama
 

Medyalar arası hizmetlerden nasıl kâr edersiniz?

  • Yeni gelirlerin yaratılması
  • Kârda önemli büyüme
  • Çoklu temas noktası iletişimleri aracılığıyla müşterileriniz için katma değer yaratma
  • Sunulan ekstra değer için daha yüksek ücretler
  • Daha yakın müşteri ilişkileri

Müşterilerinize medyalar arası hizmetler sunmak portföyünüzü genişletmekle kalmaz, aynı zamanda daha derin müşteri ilişkilerine giden yolu açar.

Konica Minolta'nın yardımıyla baskı hizmetinizi bir pazarlama hizmeti sağlayıcısına dönüştürün.

Karmaşık pazarlama kampanyaları yürütün ve daha yüksek yatırım getirileri elde edin. Bugün bize ulaşın ve pazarlamanızı otomatikleştirmenin sonsuz yeni yollarını keşfedin.