BASKININ GELECEĞİ: WEB TO PRINT

Web-to-Prınt neden ihtiyacınız olan tüm baskı çözümlerini sunuyor?

Müşterilerinizin kullanacağı çevrimiçi ve e-baskı çözümleri


İnternet ve e-ticaret günlük yaşamın vazgeçilmez parçaları haline geldi ve bunlar büyük bir hızla ticari işlemlerin büyük çoğunluğu için kullanılan kanallara dönüşüyor.

KOBİ ticari matbaaların gelecekte rekabetçi kalabilmek için ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve satmak amacıyla uzaktan yayıncılık, çevrimiçi baskı ve e-iş baskısı dahil olmak üzere Web-to-Print (W2P) çözümleri sunmaları gerekecektir. Müşterileriniz Web-to-Print ve web tabanlı sistemlere zaten aşina olacak ve kitap, ofis malzemeleri, kırtasiye ve tebrik kartları gibi ürünleri ve seyahat, veri depolama ve bulut bilişim gibi hizmetleri satın almaya alışmış olacak.

Web-to-Print, bir baskı hizmetleri sağlayıcısı olarak sizin için çok önemlidir. Hizmetlerinizi rakip şirketlerden farklılaştırmanızı, genel giderlerinizi azaltmanızı, verimliliğinizi artırmanızı ve çok daha fazlasını sağlar.
 

 

Peki bir matbaacı olarak Web-to-Print benim için ne yapabilir? 

Web-to-Print, baskı ortamında aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli potansiyel faydalar sunar:

 • Müşteri pazarlama departmanları için zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilir
 • Basılı malzemelerden sorumlu müşteri çalışanlarına yardımcı olabilir
 • Sipariş için 7/24 müşteri erişimine izin verir
 • Müşteri hizmetleri sorgularını azaltmak için sipariş süreci görünürlüğü sağlar
 • Basılı malzemelerden sorumlu müşteri çalışanlarına yardımcı olur
 • Satışları artırmak için tüm ürün ve hizmetlerinizin çevrimiçi bir vitrinini oluşturur
 • Online ödeme seçenekleri sunmanızı sağlayarak nakit akışını iyileştirir
 • Sipariş, ödeme ve muhasebe süreçlerinizi otomatikleştirir

WEB-TO-PRINT

WEB-TO-PRINT

Peki Web-to-Print neden bu kadar önemli?

Web-to-Print çözümleri sadece erişim açısından değil, aynı zamanda satış, pazarlama ve tasarım açısından da dijital matbaaların stratejilerinin temel bileşenleri haline gelmektedir. Sunduğu seçenekler, yüksek hacimli ve düşük maliyetli işler nedeniyle arka ofis yönetiminde meydana gelen büyük artışların yarattığı genel yükün üstesinden gelmek için de kritik araçlardır. Çoğu baskı sağlayıcısının idari süreçleri ve geleneksel yönetim bilgi sistemleri ofset üretime uygundur ve dijital baskı ortamının talepleriyle mücadele eder.

Donanım
hardware icon
Web-to-Print çevrimiçi ortamda izinizi bırakın

Şimşek hızında, kolay kullanımlı ve güçlü hat içi sonlandırma özellikli AccurioPress yüksek hızlı renkli üretim yazıcıları serisi, dijital üretkenlikte çıtayı yükselterek üretim alanınızda zamandan, işçilik maliyetlerinden ve yerden tasarruf sağlar.

Yazılım
software icon
Web'in sizin için çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan yazılım

Web-toPrint çözümlerinizi kurarken hızlı bir başlangıç mı yapmak istiyorsunuz? Tam olarak doğru yazılımla başlamanız gerekir. AccurioPro Flux Ultimate, baskı hizmeti sağlayıcılarının, şirket içi matbaaların, kamu kurumlarının ve eğitim sektörünün baskı işlerinin güvenli, iş bileti tabanlı çevrimiçi gönderimini sunmasını sağlayan gelişmiş bir Web-toPrint uygulamasıdır. Son kullanıcılar daha sonra haftanın 7 günü, günün 24 saati bu kullanışlı hizmetten yararlanabilirler.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Web-to-Print artık bir seçenek değil; baskı sağlayıcılarının sunması gereken bir çözüm.

Web-to-Print, müşterilerin işlerini çevrimiçi olarak rahatça sipariş etmelerini, yüklemelerini ve önizlemelerini sağlar. Baskıya hazır belgeler kataloglarda sunulabilirken, baskı dışı ürünler de sipariş için sunulabilir. Uygulama, dosyaların yazdırılabilir olup olmadığını, müşteri tarafından sağlanan görüntülerin uygun çözünürlüğe sahip olup olmadığını, yazı tiplerinin gömülü olup olmadığını ve asetatların dahil edilip edilmediğini kontrol eder. Çoğu Web-to-Print uygulaması, müşterilerin önceden tasarlanmış şablonları özelleştirmelerine ve otomatik baskı üretimi için kendi içeriklerini yüklemelerine olanak tanır. 
 

Peki Web-to-Print nedir ve ona neden ihtiyacınız var?

   

   

Teknoloji özellik simgesi

B2B baskı sağlayıcıları ve şirket içi baskı için optimize edilmiştir

Productivity feature icon

Web-to-Print ve dijital vitrinler, baskı sektörünün e-ticaret versiyonudur ve baskı işlerini daha verimli ve uygun maliyetli bir şekilde yaptırmak için interneti kullanır

Baskı özellik simgesi

Web-to-Print, baskı tedariki ve yönetimi için uçtan uca bir çözümdür

Mobilite özellik simgesi

Web-to-Print çözümleri, herkesin konumu ne olursa olsun bir bilgisayardan baskı çözümleri tedarik etmesine, PDF'leri onaylamasına ve hepsini anında yazıcıya göndermesine olanak tanır

Speed feature icon

Müşterilerin fiyatları hesaplaması için hızlı ve kolay bir araç sağlar

AccurioPro Flux size nasıl yardımcı olabilir?

Accurio Pro Flux - otomatik baskı akışı çözümü

Şirket içi baskı odanız nasıl kâr edebilir?

Günümüzün ağ bağlantılı kurumsal ortamlarında dahili süreçlerin çoğu zaten web tabanlıdır. Öyleyse neden kurum içi baskı da web tabanlı olmasın?

Web-to-Print (W2P), şirket içi baskı odalarına baskı siparişlerinin verilme ve uygulanma verimliliğini, rahatlığını ve hızını artırmak için heyecan verici bir fırsat sunuyor. W2P, baskı odası 7/24 açık olduğu için baskı siparişlerinin herhangi bir zamanda verilmesini sağlar. Ayrıca, W2P hem şirket genelinde hem de baskı odası içinde önemli tasarrufları mümkün kılmaktadır. Şirket içi baskı odalarının çoğu kâr merkezi olarak işletildiğinden, W2P'nin ekonomik avantajları özellikle önemlidir.


İşletmeniz baskı odasında Web-to-Print'ten nasıl faydalanacak?
 • Baskı odası 7/24 açık
 • Zaman ve para tasarrufu
 • Daha verimli sipariş süreçleri
 • Hizmeti iç müşterilere genişletin
 • Sipariş izleme işlevi
 • Daha yüksek otomasyon derecesi

Şirket içi bir baskı odası Web-to-Print'ten nasıl kâr sağlar?
 • Düşen maliyetler
 • Artan kârlar
 • Artan üretkenlik
 • Kolaylaşan sipariş süreçleri
 • Yazdırma işlerinin kolayca yeniden sıralanması
 • İç müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi
 • Zaman alan sorgulamaların sayısının azalması

Maliyetleri düşüren self servis, W2P'nin şirket içi baskı odasına getirdiği en büyük avantajlardan biridir. Bu teknolojiyi kaçırmayı göze alabilir misiniz?

Yeni nesil dijital zorlukların artan ihtiyaçlarını karşılayın


AccurioPress dijital sistemler serisi, yeni nesil dijital zorlukların artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Baskı sağlayıcıları ve profesyoneller için titizlikle tasarlanan bu sistemler, olağanüstü renk üretimi ve kayıt kararlılığının yanı sıra basılı kopyalardan dijitalleştirilmiş dosyaları verimli ve güvenilir bir şekilde oluşturuyor.
 

Baskı becerilerinizin bir parçası olarak neden Web-to-Print'e sahip olmanız gerekiyor?

Giderek daha fazla müşteri çevrimiçi ortama geçtikçe ve işletmenizin web tabanlı hizmetler sunmasını bekledikçe, çevrimiçi ve bulut bilişime yönelik eğilim hepimizi er ya da geç etkileyecektir.

E-ticaret hacmi son yirmi yılda dünya genelinde katlanarak büyüdü. İnternet kullanıcılarının sayısı 1995 yılında sadece %0,4 iken, 2012 yılında %34,8'e yükselmiş ve patlamaya devam etmiştir. En olgun pazar olan ABD 2015 yılında hala yılda %8 oranında büyürken, Çin 2015 yılında hacim olarak ABD'yi geçecek ve 2020 yılına kadar online ticaret hacmini üç katına çıkaracaktır.

Bu büyüme trendinin Web-to-Print şeklinde baskı endüstrisi için potansiyel faydaları çok büyüktür. Web-to-Print, Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının baskı ürün yelpazelerini genişletmelerine, yaratıcı çevrimiçi çözümler sunmalarına, günün her saati uzaktan yayınlama gibi hizmetler sağlamalarına ve iş süreçlerini kolaylaştırmalarına olanak tanıyor.

Bizimle iletişime geçin