Yönetim Bilgi Sistemleri

Tek tek müşterilerin ilgilendiği konulara odaklanın

Baskı süreçlerinizin kontrolünü elinize alın


Şirketinizin kontrolünün sizde olduğundan emin misiniz? İşlerinizin verimli bir şekilde planlanıp planlanmadığını ve zamanında tamamlanıp tamamlanmadığını biliyor musunuz? Talep ettiğiniz fiyatın doğru fiyat olduğunu tam bir kesinlikle söyleyebilir misiniz?

Satış ekibiniz doğru ürün veya hizmete mi odaklanıyor? Konica Minolta'nın uzman ekibinin desteğiyle, tüm bu sorulara ve daha fazlasına güvenilir yanıtlar alabileceğiniz bir Yönetim Bilgi Sistemini entegre edebilirsiniz. Gerçeğe dayalı karar vermeyi desteklemek için size ayrıntılı veriler sağlayacak ve şirketinizin gelişimi için en iyi stratejileri seçmenize yardımcı olacaktır.

Yönetim Bilgi Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

Baskı altyapınızı merkezden yönetin

Günümüzde son derece rekabetçi piyasa koşullarında faaliyet gösteren matbaalar, sosyal medya kullanımının artmasının baskıya olan talebi önemli ölçüde azaltması nedeniyle son on yıldır artan bir baskıyla karşı karşıyadır. Buna ek olarak, baskı yönetimi şirketlerinin icadı fiyatları daha da aşağı çekti. 

Baskı sektöründeki müşterilerimiz artık daha hızlı, daha ucuz işlere yönelik artan talebi karşılamanın ve kendilerini rakip şirketlerden ayırmanın yollarını arıyor. MIS yazılımı ile baskı, ambalaj ve etiketleme sektörlerindeki şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış güçlü bir araç yaratarak yeni teknolojiler, değişen trendler ve kullanıcı geri bildirimleri ile işinizi yönlendirebilir ve şekillendirebilirsiniz.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretim performansında en üst seviyeyi mi istiyorsunuz? İşte şimdi buldunuz. Konica Minolta'nın Üretim Baskısı ve Ofis donanımı, devrim niteliğinde renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, karmaşık iş özelliklerinizi karşılamak için profesyonel kalitede satır içi sonlandırma seçenekleri ve daha fazlasını sunan cihazlarla sektörün ölçütüdür. Şirketinizin büyüklüğü veya uzmanlık alanı ne olursa olsun, baskı donanımlarımız baskı altyapınızı oluşturmanıza, dijital içeriği yönetmenize, son teknoloji ölçüm cihazlarını yerleştirmenize ve iş akışınızı tanınmayacak şekilde değiştirmek için tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenize olanak tanır.

Yazılım
software icon
AccurioPro Conductor

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı geliştirebileceği sayısız farklı yolu keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma tarzlarına uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta, ihtiyaçlarınıza her zaman öncelik vererek, en talepkar küresel kuruluşların bile yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, yazdırılan veya kopyalanan çıktıların maliyetini kontrol altında tutabilir, hassas belgelerin yetkisiz ellere geçmemesini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Yönetim Bilgi Sistemleri - Temel Özellikler

Yönetim Bilgi Sistemi, günlük görevleri kontrol altına almak ve çok çeşitli farklı görevleri tek bir noktadan etkin bir şekilde yönetmek isteyen tüm baskı işletmeleri için mükemmel olan kapsamlı bir çözümdür. Günümüzün grafik iletişim sağlayıcılarının karşılaştığı operasyonel ve bilgi ile ilgili zorluklar, en karmaşık operasyonları bile verimli bir şekilde yönetmeye yardımcı olacak tamamen yeni bir dizi araç gerektirmektedir. Yönetim Bilgi Sistemi maliyetler, finansal durum ve kar marjları hakkında doğru ve güncel bilgilere erişmenizi sağlar, böylece süreçlerinizdeki her bir adımı analiz edebilir ve her bir görev için gereken zaman ve enerjiyi tanımlayabilirsiniz. Yönetim Bilgi Sistemleri size satış, hizmet, üretim ve finansal performansa gerçek zamanlı erişim sağlar, böylece her zaman bilinçli iş kararları alabilirsiniz. 

Verileri analiz etmenize, sonuçlar çıkarmanıza ve şirketinizin işleyişini birçok düzeyde iyileştirmenize olanak tanırlar; böylece bir adım önde olabilir ve insan müdahalesi gerektirmeyen tüm üretim süreçlerini otomatikleştirerek zamandan ve paradan tasarruf edebilir ve personelinizi çok daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Yönetim Bilgi Sistemleri aynı zamanda yönetici tekrarlarını ve insan kaynaklı veri giriş hatalarını azaltmanıza olanak tanıyarak iş akışınızın her zaman verimli ve tam olarak optimize edilmiş olmasını sağlar.

   

   

Özelleştirme özellik simgesi

Özelleştirilmiş Gösterge Paneli

Productivity feature icon

Tahmin, sipariş ve faturalandırma

Productivity feature icon

Entegre muhasebe

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Entegre CRM

Teknoloji özellik simgesi

Envanter yönetimi

Ortam işleme özellik simgesi

Planlama ve dinamik iş panoları

Konica Minolta'nın Yönetim Bilgi Sistemi, çok çeşitli seçenekler sunan güçlü bir çözümdür ve her an kullanıma hazırdır.

Ekstra sorularınız varsa veya sadece küçük bir rehberliğe ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; uzmanlarımızdan biri doğrudan sizinle iletişime geçecektir!