iTraining

bizhub cihazınızı hızlı ve verimli bir şekilde tanıyın ve kullanın

Ofis rutininizdeki değişiklikler veya eklemeler ne olursa olsun - sürekli üretkenlik ve verimlilik sağlamak için, herhangi bir değişiklik yapmanız ve mümkün olan en hızlı şekilde yeni teknolojide uzmanlaşmanız gerekir. Konica Minolta bunu anlıyor ve iTraining çevrimiçi platformuyla en iyi desteği sağlıyor.

bizhub cihazınızı hızlı ve verimli bir şekilde tanımanıza ve kullanmanıza yardımcı olan iTraining oturumları, kolay anlaşılır video dizilerinde temel ürün özelliklerini ve işlevlerini tanıtır ve açıklar. Cihazınızın yeteneklerini istediğiniz zaman, istediğiniz sıklıkta adım adım keşfedin. Çevrimiçi eğitime tabletinizle veya akıllı telefonunuzla bile erişebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilir ya da broşürümüzü indirebilirsiniz. 

iTraining Broşürü


 


 

Konica Minolta iTraining

iTraining, bizhub fotokopi ve yazıcılarınızın tüm önemli fonksiyonlarının ayrıntılı olarak açıklandığı ürün tanıtım videoları sunar. "Nasıl tarama yapmalıyım?", "Fotokopi nasıl çekilir?" gibi sorularınızın cevaplarını bu videolarda bulabilirsiniz. Video ayarlarından Türkçe seçeneğini seçtiğiniz takdirde videoları Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.