Bu Sahne Kariyeriniz İçin

 

Kariyeriniz için taze ilham mı istiyorsunuz?

 

You like to think ahead, out of the box. You want to do something meaningful, be yourself and work in a team that creates added value. You’d like to try your hand at something new, without fear to fail. In other words, you are looking for direction and inspiration for your personal development.


 

Kişisel başarınız için size bir platform sunuyoruz.


Birinci sınıf bakış açılarıyla heyecan verici yeni bir meydan okuma mı arıyorsunuz? Bu durumda, bizimle konuşun! Yenilikçi iş ve BT Çözümleri için büyüleyici bir marka olan Konica Minolta, B2B pazarında kurumsal belge ve baskı iş akışları için kapsamlı çözümlerin lider tedarikçisidir.

Avrupa genelinde, yaklaşık 8.900 Konica Minolta çalışanı, yaratıcı fikirleri için cömert bir alandan yararlanarak görsel ofis geleceğimizi uluslararası bir ortamda tasarlıyor - gelin ve bize katılın! Bu yıkıcı teknoloji çağında, statükoya meydan okuma yeteneği, yeniliklerimizi ve ticari başarımızı sürdürmenin anahtarıdır.

Herkesin ait olduğu bir ortam yaratıyoruz. Bireysel farklılıkları benimsiyoruz, insanları alışılmışın dışında düşünmeye teşvik ediyoruz ve kişisel ve profesyonel olarak büyümenizi istiyoruz.

Kişisel başarı hikayeniz için tam da istediğiniz ortam bu değil mi?

 

Hikayene buradan başla:

Açık İş İlanları
Header Image Career

Kalbimizi attıranlardan içgörüler.