AccurioPro Compile

Baskı projenizi bir kere oluşturun, tekrar tekrar kullanın


AccurioPro Compile, bilgiler farklı departman ve kaynaklardan gelse bile baskı projesi oluşturma ve baskıya hazırlama sürecini hızlandırır ve kolaylaştırır.


Baskı projelerinizi kaydedin ve istediğiniz zaman tekrar kullanın

AccurioPro Compile, baskı projesi dosyalarınızı güncelleme işlemlerinde otomasyonun faydalarını kullanmanızı sağlar. Sadece bir hafta deneyin; bu zamana kadar onsuz nasıl yaptığınıza şaşıracaksınız.

Örneğin düzenli olarak kapak, talimatlar, garanti ve iletişim sayfası gibi PDF dosyalarından oluşan kullanım kılavuzları mı bastırıyorsunuz? Bu karmaşık ve zaman alıcı bir iş olabilir. Örneğin bir ürün yeniden piyasaya sürüldüğünde bu belgelerin içerikleri zaman zaman değişebilir ve bu içerikler de genellikle şirket içindeki farklı kaynaklardan geldiği için metnin en güncel versiyonu konusunda karışıklığa sebep olabilir.

Böyle bir sorun yaşıyorsanız AccurioPro Compile sisteminin sunduğu tartışmasız avantajları siz de denemelisiniz. Baskı projesini sadece bir kere oluşturduktan sonra basit içerik değişiklikleri yaparak projenizi defalarca kullanabilirsiniz.


Kullanım kılavuzlarınızı kolayca otomatik güncelleyin

Kullanım kılavuzlarınızı kolayca otomatik güncelleyin

Örneğin düzenli olarak kapak, talimatlar, garanti veya iletişim sayfası gibi çeşitli PDF dosyalarından oluşan kullanım kılavuzları mı bastırıyorsunuz? Örneğin bir ürün yeniden piyasaya sürüldüğünde bu belgelerin içerikleri zaman zaman değişebilir ve bu içerikler de genellikle farklı departmanlardaki farklı farklı kaynaklardan geldiği için bu iş karmaşık ve zaman alıcı bir göreve dönüşebilir.

Bu tür durumlarda, AccurioPro Compile'ın sunduğu avantajlardan faydalanarak baskı projesini bir kez oluşturun ve içerik değişse bile projenizi tekrar tekrar kullanın. Baskı projeleriniz, şirket ağındaki çeşitli klasörlerde bulunan kaynak belgelerle bağlantılı olduğu için bu süreç kolay bir şekilde ilerlemektedir.


 • Bir veya daha çok PDF dosyasında değişiklik gerektiğinde baskı projenizi ayarlamanıza gerek kalmaz. Baskı komutu verildiğinde sadece dosyanın en güncel versiyonu alınır ve otomatik olarak eklenir. Bu sayede manuel iş yapmanız gerekmeden sadece güncel belgeleri bastırdığınızdan emin olabilirsiniz.
 • Bir baskı projesinde birden fazla yazar çalışıyorsa kendi içeriklerini birbirlerinden bağımsız şekilde saklayabilirler. AccurioPro Compile, çok sayıda çeşitli kaynaktan tek bir nihai PDF dosyası derlemenize imkan sağlar.
 • AccurioPro Compile, formatı aynı ancak içeriği değişen eğitim materyalleri, konferans çıktıları veya tekrar eden herhangi başka bir baskı projesinin baskısı için de en iyi asistanınızdır.

AccurioPro Compile

AccurioPro Compile

 • Baskı projelerinizi kaydetmenize ve dilediğiniz zaman yeniden kullanmanıza imkan sağlar
 • Proje formatını şablon olarak kaydeder
 • Profesyonel formatta baskı projeleri oluşturur
 • Projelerin hızlı, rahat ve güvenilir bir şekilde düzenlenmesi
 • Otomatik kurulum ve dahili sonlandırma
 • Özelleştirilebilir belgeleme
 • Karma formatlar
 • Her zaman güncel içerik

Baskı projelerinizi kaydedin ve istediğiniz zaman tekrar kullanın. Konica Minolta'nın akıllı iş akışı otomasyonu PDF dosyalarını doğru şekilde sıralamanıza, yeni baskıların arasına koyulan tampon kağıtlarını, sekmeli kağıtları ve etiketleri yerleştirmenize, sadece belgeler için değil ayrı PDF dosyaları için de baskı ayarlarını ve sonlandırma işlemlerini yapmanıza imkan sağlar. Kısaca, baskı projenizde tanımladığınız her şey kaydedilir ve istediğiniz zaman tekrar kullanılabilir.

Bu teknoloji sayesinde proje formatını şablon olarak kaydedebilir, zaman ve para tasarrufu sağlamak için aynı formattaki baskı projelerinizde kullanabilirsiniz. Artık sadece şablona yeni içeriği girmeniz yeterli olacaktır. Baskı projelerinize sekmeli kağıtlar ekleyebilir, sekmelere ayrı etiketler bastırabilir, tampon kağıtlar koyabilir, projeleri düzenleyebilir, PDF dosyalarını sürükleyip bırakabilirsiniz. Eklenen dosyalara önizleme yapabilir, programın penceresinden önizleme penceresini ve ayar çubuğunu kaldırabilir, gerektiğinde ayrı pencerelerde görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, daha kolay odaklanmak için sade bir kullanıcı arabirimi oluşturabilir, projenizde farklı kağıt formatlarında PDF dosyaları bulunuyorsa karma formatları kullanabilirsiniz. Ek olarak, içeriğinizin sürekli güncel olduğundan emin olabilir, değiştirilen PDF dosyalarını aynı adla, aynı konuma kaydedebilir ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.