Konica Minolta Mobile Print


Zahmetsiz mobil baskı


Daha esnek mobil baskı için ücretsiz çözüm


Konica Minolta Mobile Print ile baskı ve tarama daima parmaklarınızın ucunda.


Modern iş dünyasında ciddi sorunlara, belgelerdeki hatalara veya gecikmelere yerinde ve zamanında müdahale etmemiz bekleniyor. Kablosuz internete bağlanan laptop ve mobil cihazlar iletişimi ve görev yönetimini çok kolaylaştırdı ve bu bağımsızlık ve esneklik diğer iş alanlarına da yayıldı. Konica Minolta Mobile Printing, belgelerinizdeki eksik bir dosyayı indirmenize izin vermesinin yanı sıra istediğiniz MFP'ye anında bağlanmanızı sağlayarak basılı kopyanızı hızlı bir şekilde alabilmenizi sağlar.


Konica Minolta mobil baskı ücretsiz bir uygulama ile birlikte gelir. Uygulama, göz açıp kapayıncaya kadar uzaktan baskı işlerinizi göndermenizi ve belgeleri taramanızı sağlar. Karmaşık bir arabirimi nasıl kullanacağım diye endişelenmeyin: aceleyle aynı anda birçok iş yapıyor olsanız bile uygulamanın anlaşılır ve basit olduğunu göreceksiniz. Konica Minolta Mobile Printing, tek yazıcısı olan küçük şirketlerden dünya çapında faaliyet gösteren uluslararası şirketlere kadar her ölçekteki kuruluş için mükemmel bir çözümdür.


Konica Minolta Mobile Print logosu


Özellikler

Özellikler

Konica Minolta Mobile Print, iOS, Android ve Windows 10 dahil olmak üzere tüm büyük mobil platformlarda kullanılabilen ücretsiz bir mobil baskı uygulamasıdır. Uygulama, mobil cihazları çok fonksiyonlu Konica Minolta bizhub çıktı sistemlerine bağlar. Bu uygulamanın en önemli iki özelliği nedir? Uygulama, elinizdeki cihazdan baskı ve tarama yapmanızı sağlar ve bu da işletme kullanıcılarının önemli dosyalarını ellerinin altında tutmalarına imkan verir.


  • Uçtan uca şifreleme
  • Kullanıcıların erişim hakları
  • Operasyon maliyetlerini azaltır
  • Yaygın muhasebe ve baskı yönetimi sistemleri ile entegre
  • 10 dakikada kurulum
  • Güvenli baskı erişimi


Karmaşık altyapılara ve pahalı yeni cihazlara ihtiyacınız yok: artık sorunsuz ve hızlı bir şekilde cihazlarınızdan birine bağlanıp hemen baskıya başlayabilirsiniz. Cihazlarınızın dahili hafızasından, e-postadan, tarayıcıdan, bilindik programlardan veya Google Cloud Print hizmeti üzerinden dilediğiniz zaman mobil baskı yapabildiğiniz için dosyaların kaynaklarının bir önemi yoktur. Konica Minolta MFP ile artık mobil tarama da daha kolay. Dosyaları iş arkadaşlarınızla paylaşmanız, doğrudan cep telefonlarına göndermeniz veya bulut hesabına kaydetmeniz yeterli. Artık dosya türü de sorun değil: Konica Minolta Mobile Print, JPEG, GIF, BMP, PNG, PDF, TIFF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX ve benzerleri dahil olmak üzere yaygın dosya uzantılarının çoğunu destekler. Bir sayfa düzeni, tasarım, sözleşmenin bir kısmı veya herhangi başka bir dosyanın basılı hali elinizde yoksa bile ihtiyacınız olan tek şey bir yazıcıya erişim. Çalışanlara, yönetici kontrolü altında kullanıcı erişim hakları atanabilir. Konica Minolta mobil baskı sayesinde son derece esnek olabilirsiniz. Şirketinize ziyaretçiler mi geliyor? Onlara, kolay ve hızlı bir şekilde ziyaretçi baskı erişim hakları atayabilirsiniz. PIN, kimlik kartı veya kullanıcı adı ve şifre ile kimlik doğrulama gizli belgelerinizi korumanın güvenli bir yoludur. Mobil baskıyı ücretsiz deneyin ve işletmenizin büyümesine izin verin. Bu çözüm sayesinde zaman, para ve emek tasarrufu yaparken nerede olursanız olun daima kontrolde olacaksınız.Konica Minolta Mobile Print iş akışı