AccurioPro Flux Essential

İHTİYACINIZ OLAN TEK MAKE-READY YAZILIMI


Şablonlar ve renk ayırma gibi akıllı baskı özellikleri baskı öncesi işlemlerinizi verimli şekilde yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları sunarak zaman ve para tasarrufu sağlar. Tekrar eden görevlerin otomasyonu ve tüm üretim makinelerinin merkezi kontrolü sayesinde baskı odanızın üretkenliğini katlayabilirsiniz.


AccurioPro Flux Essential önceden tanımlanmış bir dizi düzenleme şeması (kitapçık, baskı birleştirme gibi) ile birlikte gelir ve daha önce hata yapmaya açık olan tek bir kağıda birkaç sayfa yerleştirme işlemini otomatikleştirir. Bu fonksiyon, özel broşürler gibi siparişi verilmiş baskı ürünlerinin üretilmesi için özel kağıt formatları ve kırımlı baskıların oluşturulmasını kolaylaştırır. Kullanıcılar, bu işlemin sunduğu kolaylıktan faydalanır ve önemli derecede zaman tasarrufu yapar.


Operatörler, şablonları bir kere ayarladıktan sonra tekrar eden tüm baskı öncesi işlerde büyük zaman tasarrufu sağlar. Operatörler, gelen tüm işleri yönetmek için çeşitli akıllı baskı fonksiyonlarından birini seçebilir. Profesyonel iş düzenlemeleri için hazırlama özelliği de bulunmaktadır. Son dakika düzenlemeleri yapabilme imkanı baskı odasının esnekliğini artırır, baskı düzenleme özelliği de normalde uzun bir işlem olan tek kağıda birkaç sayfa yerleştirme işini kolaylaştırır ve hızlandırır.


Baskı öncesi iş yönetimi hiç bu kadar sorunsuz ve kolay olmamıştı.


Mevcut en profesyonel düzenleme


Kendi baskı işletmenizi veya şirket içi baskı odasını mı yönetiyorsunuz? Bir baskı tedarikçisi olarak, kısa teslimat süreleri içerisinde kusursuz baskı ürünleri üretmek ve tedarik etmek için dünyadaki en iyi baskı ürünlerine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz.


Benzer baskı işlerini hazırlarken tekrar tekrar aynı işleri yaparak zaman kaybetmek istemezsiniz. Bu işleri elle yapmak insan gücü gerektirdiği için size zaman kaybettirir, zahmetlidir ve gereksiz maliyet yaratır. Her işe göre daima en uygun çıktı cihazını kullanarak baskı üretiminizi en verimli ve masrafsız şekilde organize etmek istiyorsunuz.


İşlerinizi renkli ve siyah beyaz baskı olarak ayırmak en uygun maliyetli yaklaşımdır ancak bunu yapabilmek için müşterilerinizden gelen son dakika değişikliklerine de cevap verebilecek profesyonel yazılım uygulamalarına ihtiyaç duyarsınız. Bu sayede, daima en üst düzey profesyonellik ve esneklik çerçevesinde davranabilir, en kısa teslimat sürelerinde bile talepleri karşılayabilirsiniz.


Profesyonel Make-Ready yazılımı, iş baskıya gitmeden hemen önce baskı ayarlarında son dakika değişiklikleri yapabilmenizi sağlar. Doğru Make-Ready uygulamasıyla, baskıdan hemen önce kolayca sekmeli kağıt ekleyebilir, sayfaları silebilir veya kitapçık sonlandırma, kağıt düzenleme, renk ayırma veya kırpma işaretleri gibi karmaşık iş düzenlemeleri yapabilirsiniz. Gerçek zamanlı önizleme sayesinde işte yapılan değişiklikleri anında görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde örnek baskılar yapmanıza gerek kalmadığı için önemli zaman tasarrufu sağlarsınız.


Profesyonel Make-Ready yazılımının düzenleme şablonları baskı sürecinizin verimliliğini artırır, renk ayırma özelliği karlılığınızı yükseltir, son dakika değişiklikleri yapma imkanı cevap sürenizi kısaltır ve esnekliğinizi artırır.


Esnekliğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü arttırın

Esnekliğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü arttırın

AccurioPro Flux Essential , Konica Minolta'nın baskıya hazırlama ve profesyonel baskı iş akışı otomasyonu için sunduğu yazılım çözümüdür. CRD'lerde ve kamu kuruluşlarının içindeki baskı alanlarında, üniversitelerde ve şirketlerde kullanım için optimize edilen sistem, maliyeti azaltmak ve yatırım getirilerinizi en üst seviyeye çıkarmak için gerekli özellikleri sağlar.


AccurioPro Flux Essential, baskı tedarikçilerine ve CRD yöneticilerine verimli bir şablon özelliği sunar. Operatörler, şablonları bir kere ayarladıktan sonra tekrar eden tüm baskı öncesi işlerde büyük zaman tasarrufu sağlar. Operatörler, gelen tüm işleri yönetmek için çeşitli akıllı baskı fonksiyonlarından birini seçebilir.


Profesyonel iş düzenlemeleri için hazırlama özelliği de bulunmaktadır. Son dakika düzenlemeleri yapabilme imkanı baskı odasının esnekliğini artırır, baskı düzenleme özelliği de normalde uzun bir işlem olan tek kağıda birkaç sayfa yerleştirme işini kolaylaştırır ve hızlandırır.

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential seçenekleri


  • Flux Raster Editor
    Bu gelişmiş editör, belgelerin görüntü/ızgara üzerinde düzenlenmesine imkan sağlar. Editör, tek veya birden çok sayfa için tipik görsel düzenleme işlemlerinin (ör. taranmış resimlerde kusur kaldırma, eğrileri giderme, fırçalama, silme, çizme, doldurma) yapılmasını sağlar.


Peki, Konica Minolta'nın bütünleşik Make-Ready çözümlerine geçmeniz şirketinize hangi faydaları sağlar?


  • ZAMAN KAZANDIRIR: Benzer baskı işlerini hazırlarken tekrar tekrar aynı işleri yaparak zaman kaybetmeyin.Bu işleri elle yapmak insan gücü gerektirdiği için size zaman kaybettirir, zahmetlidir ve gereksiz maliyet yaratır.
  • ORGANİZE OLUN: Her işe göre daima en uygun çıktı cihazını kullanarak baskı üretiminizi en verimli ve masrafsız şekilde organize edin. İşlerinizi renkli ve siyah beyaz baskı olarak ayırmak genellikle en uygun maliyetli yaklaşımdır;
  • SEKTÖRÜN EN İYİ YAZILIMI: Profesyonel yazılımlarla müşterilerinizden son anda gelen değişiklik taleplerine cevap verebilir ve esnekliğinizi en üst seviyeye çıkarabilir, en kısa teslimat sürelerinde bile talepleri karşılayabilirsiniz;
  • SON DAKİKAYA BIRAK: Profesyonel Make-Ready yazılımı, iş baskıya gitmeden hemen önce baskı ayarlarında son dakika değişiklikleri yapabilmenizi sağlar. Doğru Make-Ready uygulamasıyla baskıdan hemen önce kolayca sekmeli kağıt ekleyebilir, sayfaları silebilir veya kitapçık sonlandırma, kağıt düzenleme, renk ayırma veya kırpma işaretleri gibi karmaşık iş düzenlemeleri yapabilirsiniz;
  • HER DEĞİŞİKLİĞİ GÖRÜN: Gerçek zamanlı önizleme sayesinde işte yapılan değişiklikleri anında görebilir ve bu sayede örnek baskılar yapmanıza gerek kalmadığı için önemli bir zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz;
  • ÜRETİM SÜRECİNİZE ŞEMALARI EKLEYİN: Profesyonel Make-Ready yazılımının düzenleme şablonları baskı sürecinizin verimliliğini arttırır;
  • RENK AYIRMA ÖZELLİĞİ: Renk ayırma özelliği karlılığınızı yükseltir, son dakika değişiklikleri yapma imkanı cevap sürenizi kısaltır ve esnekliğinizi artırır.