MÜŞTERİLERİMİZE MESAJIMIZ

Uzmanlarla iş birliği içinde ölçüm çözümleri

 

Ürün Teklifinden Satış Sonrası Hizmetlere Kadar Tam Destek

Hedefimiz yalnızca ürün satmak değil, müşterilere eksiksiz çözümler sağlamaktır.

İstenen sonuçları alabilmek için deneyimli ve bilgili satış personelimiz satış öncesinde müşterilere optimum cihazın seçilmesi ve ölçüm yöntemleri hakkında tavsiye sağlarlar. Bir ürün ya da sistem satın alındıktan sonra bile kapsamlı destek sistemimiz ürünün çalışması ve kullanımı hakkındaki soruları cevaplayabilir.

Müşterilerin temel ve ileri ölçüm prensipleri, kalite kontrol yöntemleri, geçerli standartlar, vb. hakkında bilgisini geliştirmek için çeşitli bölgelerde seminer, eğitim, danışmanlık, vb. sunuyoruz. Online Ölçüm Temelleri  sayfalarımız da renk ve ışık ölçümleri hakkında iyi bir açıklama işlevi görmektedir.

Dünya çapındaki satış şirketlerimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet sözleşmesi, sahada hizmet, IQ OQ PQ doğrulama, vb. gibi çeşitli destek hizmetleri sunmaktadır. (Lütfen mevcut hizmetlerin bölge ve satış ofisine göre değişiklik göstereceğini unutmayın. Bölgenizdeki tekliflerin ayrıntıları için size en yakın Konica Minolta satış ofisi ya da yetkili bayii ile irtibata geçin.)

Dünya çapında, en yüksek doğruluk ve güvenirliğin sağlanması için cihazlarımızın denetlenmesini, kalibrasyonunu ve onarımını sağlayan üstün eğitimli teknisyenlerin bulunduğu 26 ana hizmet tesisi kurduk.

 

* Konica Minolta Inc.‚ Sensing İş Biriminin ve ondan önceki şirketlerin sattığı toplam ölçüm cihazı sayısı Mart 2011’de 1,2 milyon cihazı aştı.