Güven Üçlüsü

Müşterilerimizin bize güvenmesinin üç nedeni

 

Güven Üçlüsü

1 milyon üzerinde kurulu ünite* müşterilerimizin bize güvenini kanıtlamaktadır

Güven Üçlüsü: Müşterilerimizin bize güvenmesinin üç nedeni.
 

Standartlara Uygunluk ve Yüksek Güvenilirlik


Konica Minolta cihazlarının doğruluk ve güvenilirliğine güvenebilirsiniz.

  • Cihazlarımız CIE, ISO, ASTM, DIN, JIC, vb. geçerli uluslararası ve ulusal ölçüm standartlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. İzlenebilirlik sistemi çizimleri ve kalibrasyon sertifikalarımız da bulunmaktadır; ve JCSS (Japonya Kalibrasyon Hizmetleri Sistemi) için bir kalibrasyon laboratuarı olarak akredite edildik.
  • Cihazlarımız uzun süreli kullanımdan sonra bile yüksek güvenilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Nakliye tarihinde katalogdaki özelliklere uymalarını ve müşterilerimize uzun ömürlü ve güvenilir sunabilmelerini sağlamak için cihazlarımızın çoğu Japonya’da üretilmiş ve katı denetlemelerle kalite için kontrol edilmiştir.

Güvenlik ve Çevre Yönetmeliklerine Bağlılık


  • Cihazlarımız hem Japonya’daki hem de ABD, Avrupa ülkeleri, Çin, vb. ülkelerdeki geçerli elektrik güvenliği ve çevre yönetmeliklerini harfiyen yerine getirmektedir. Bunların arasında Japonya Elektrikli Ürün Güvenliği Kanunu, UL onay gereklilikleri, CE işareti gereklilikleri, AC adaptörü düşük güç tüketimi düzenlemeleri, vb. dahildir.
  • ISO 140001 sertifikamız bulunmaktadır ve tüm ürünlerimiz RoHS gerekliliklerini yerine getirir.

Ürün Teklifinden Satış Sonrası Hizmetlere Kadar Tam Destek


Hedefimiz yalnızca ürün satmak değil, müşterilere eksiksiz çözümler sağlamaktır.

  • İstenen sonuçları alabilmek için deneyimli ve bilgili satış personelimiz satış öncesinde müşterilere optimum cihazın seçilmesi ve ölçüm yöntemleri hakkında tavsiye sağlarlar. Bir ürün ya da sistem satın alındıktan sonra bile kapsamlı destek sistemimiz ürünün çalışması ve kullanımı hakkındaki soruları cevaplayabilir.
  • Müşterilerin temel ve ileri ölçüm prensipleri, kalite kontrol yöntemleri, geçerli standartlar, vb. hakkında bilgisini geliştirmek için çeşitli bölgelerde seminer, eğitim, danışmanlık, vb. sunuyoruz. Online Ölçüm Temelleri sayfalarımız da renk ve ışık ölçümleri hakkında iyi bir açıklama işlevi görmektedir.
  • Dünya çapındaki satış şirketlerimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet sözleşmesi, sahada hizmet, IQ OQ PQ doğrulama, vb. gibi çeşitli kapsamlı destek hizmetleri sunmaktadır. (Lütfen mevcut hizmetlerin bölge ve satış ofisine göre değişiklik göstereceğini unutmayın. Bölgenizdeki tekliflerin ayrıntıları için size en yakın Konica Minolta satış ofisi ya da yetkili bayii ile irtibata geçin.)
  • Dünya çapında, en yüksek doğruluk ve güvenirliğin sağlanması için cihazlarımızın denetlenmesini, kalibrasyonunu ve onarımını sağlayan üstün eğitimli teknisyenlerin bulunduğu 26 ana hizmet tesisi kurduk.
  * Konica Minolta Inc. Optik Şirketi ve ondan önceki şirketlerin sattığı toplam ölçüm cihazı sayısı Mart 2011’de 1,2 milyon cihazı aştı.