Mümkün olanın sanatını görmek için gözlerinizi açın. Baskı olanaklarını ateşliyoruz. Yeni pazarları fethetmekten, yeni teknikleri benimsemeye ve her zamankinden daha benzersiz müşteri deneyimleri yaratmaya kadar... Birlikte, işinizi hiç hayal etmediğiniz yerlere taşıyacağız.

Bizimle baskının geleceğine doğru bir adım atın.

Bu, işletmeniz için ne anlama geliyor?

Üretkenlik

Pazar fırsatlarını en üst düzeye çıkararak ve vardiya başına daha fazla iş üreterek geleceği kolaylaştırın.

Verimlilik

İş akışınızı otomatikleştirip optimize ederek fazla mesai sürelerini azaltın ve yalnızca gerçekten gerekli olan yerlere zaman harcayın.

Çeşitlilik

Rakiplerinizin arasından sıyrılın ve yepyeni uygulamalarla geleceğe yatırım yapın.

Sürdürülebilirlik

Malzeme ve atıkları azaltmak için manuel süreçleri azaltarak ve üretim adımlarını otomatikleştirerek çevreyi destekleyin.

Yaratıcılık

Renk, kişiselleştirme ve süsleme teknolojileriyle etki yaratın.

Çeviklik

Daha geniş bir yelpazedeki işleri daha yüksek hızlarda gerçekleştirerek kaynaklarınızın verimliliğini ve potansiyelini en üst düzeye çıkarın.

Sektörde neler oluyor?


 

Gelecek dijital baskıda

Ambalaj ve etiketleme sektörünün küresel olarak %40'ı dijital. Önümüzdeki on yıl içinde bu oran %60'a yükselecek. Geride kalmayın...

Sürdürülebilirlik çok önemli

Üst üste üçüncü yıl dünyanın En Sürdürülebilir 100 Küresel Şirketi arasında yer aldık.

Tüketicilerinizle bağlantı kurun

Markalar ambalajlarının bir hikaye anlatmasını ister. Özel baskılı ambalajların %46'nın üzerinde daha yüksek kalite algısına sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Üstün donanım, yazılım ve hizmetler


 
Our Igniting Print Possibilities portfolio can help commercial print and publication businesses grow 
their revenues in a whole range of ways. 

We’re experts in working with printing businesses including ones specialising in direct mail, print-for-pay and publishing. Helping them create materials such as brochures, catalogs, newsletters, books and more.

Ticari baskı ve yayıncılık

Baskı Olanaklarını Ateşleme portföyümüz, ticari baskı ve yayın işletmelerinin gelirlerini çeşitli şekillerde artırmalarına yardımcı olabilir.

Doğrudan posta, ücretli baskı ve yayıncılık alanlarında uzmanlaşmış olanlar da dahil olmak üzere baskı işletmeleriyle çalışma konusunda uzmanız. Broşürler, kataloglar, haber bültenleri, kitaplar ve daha fazlası gibi materyaller oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Marjların düşük olduğunu biliyoruz - bu da daha düşük maliyete öncelik verme ve daha kısa tirajlar sağlama şansı anlamına geliyor. Kalite çok önemlidir ve bundan ödün verilemez.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Ambalaj ve etiket dönüştürme

Baskı Olanaklarını Ateşleme portföyümüz, işletmelerin müşterilerin değişen ihtiyaçlarını anlamalarına yardımcı olabilir. Kişiselleştirilmiş baskılarla birlikte dijital etiketlere olan talep artıyor ve biz de üreticilerin bundan faydalanmasına yardımcı olmak için buradayız. Satış noktasında göze çarpmak çok önemlidir ve ürünleri ve etiket üretimini çevreleyen veya koruyan teknoloji de giderek gelişmektedir.

Daha kısa süreli üretimlere yönelik talep, iş akışı ve tedarik zinciri yönetiminde yeni fırsatlar anlamına geliyor. Değişen etiket gereksinimleri, reklam ve pazar testlerinin tümü ele alınabilir ve maliyetlerle mücadele edilebilir.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
In-plant and transactional - Thanks to our Igniting Print Possibilities portfolio, it’s simple for In-plant businesses to expand their services. We work with organisations ranging from educational institutions to government agencies, 
manufacturers and more, helping them reproduce 
text across a range of formats.

Performans ve hareket

Baskı Olanaklarını Ateşleme portföyümüz sayesinde, fabrika içi işletmelerin hizmetlerini genişletmesi çok kolay. Eğitim kurumlarından devlet kurumlarına, üreticilere ve daha fazlasına kadar çeşitli kuruluşlarla çalışarak metinleri çeşitli formatlarda çoğaltmalarına yardımcı oluyoruz.

Sıkı geri dönüşler, güvenlik ve SLA yönetimi her zaman bir öncelik teşkil ediyor. Ayrıca, maliyete duyarlı ortamlar da gerçek değere duyulan ihtiyacı artırıyor. Özellikle de üçüncü taraf satıcılarla rekabet ederken...

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Tekstil yazıcıları

Sürdürülebilir tekstil baskısına yönelik artan talepten yararlanmak söz konusu olduğunda, Baskı Olanaklarını Ateşleme portföyümüz çok önemlidir. Direkt giysiye ve direkt kumaşa baskıya dayanan ve endüstri, dekor ve giyim alanlarındaki uygulamalarla pazara hizmet verme konusunda uzmanız.

Son yıllarda perakende satışlar düşerken, e-ticaret de can çekişiyor. İşletmeler için envanter riskini azaltmak amacıyla planlamadan üretime kadar ürün yaşam döngüsünü kısaltma fırsatı var.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
Textile printing  - When it comes to capitalising on increased demand for sustainable textile printing, our Igniting Print Possibilities portfolio is essential. We’re 
experts in servicing the market, which is based on 
direct-to-garment and direct-to-fabric printing, with 
applications across industry, décor and apparel.