Tedarik zincirleri için dijital renk özellikleri ve iletişim

Fiziksel standartların öznelliğini azaltın ve atıkları azaltın.

Tedarik zincirleri için dijital renk özellikleri ve iletişim


Renk iletişiminde doğruluğu ve tutarlılığı geliştirmek için otomobil üreticilerinin küresel tedarik zinciri için renk yönetimi yazılımı platformu

Dijital Renk İletişimi, tedarik zincirinin renklerin doğruluğunu ve tutarlılığını iyileştirmesine yardımcı olarak, ürün rengini izlenebilir dijital standartlara dayandırmak için fiziksel renk standartlarına olan bağımlılığı ortadan kaldırır. Tasarım aşamasından son onaya kadar tüm aşamalarda Colibri® yazılım platformunun çeşitli özellikleri, araç parçalarında uyumsuz renklerin önlenmesine yardımcı olur.

Avantajlar

  • Renk Fizibilite kontrollerini kullanarak Tasarım aşamasında Colibri® yazılım platformu ile renk standartlarının belirlenmesi.
  • Markalar, Yan Markalar ve SKU'ların ilgili standartlar ve bağımlı standartlarla yönetilmesi.
  • Renk standartlarının tasarım ve spesifikasyonundan üretim, sertifikasyon ve onayına ve malzeme tedarikine kadar tüm süreçlerde kullanılabilen bir platform sayesinde maliyetleri azaltın ve ürünleri pazara daha hızlı bir şekilde taşıyın.
  • Tek kullanıcılı kurulumdan global kurumsal çözüme kadar ölçeklenebilirken, sıkı kontrol ve veri sahipliği sağlar.

ENSTRÜMANLAR

ENSTRÜMANLAR

SpectraMagic NX Yazılımı

SpectraMagic NX, Konica Minolta cihazlarıyla arayüz oluşturmak için kullanılabilen bir renk ölçüm yazılımı paketidir. Rengin ve renk farkının kapsamlı raporlanmasını ve analizini sağlar. Kullanıcı, şablonların ve raporların özelleştirilmesinde tam kontrole sahiptir.

Colibri® Platformu

Kalite kontrol ve renk formülasyon yazılımı Colibri®, katı kontrol ve veri sahipliğini korurken bir tesisten global tedarik zincirine ölçeklenebilen bir renk yönetimi çözümüdür.

Uzmanlarımıza sorun!