Akıllı Bulut Hizmetleri

Ya ofis cihazlarınız telefonunuz kadar esnek olsaydı?

Tüm IoT cihazlarınız için gelişmiş üretkenlik ve bağlantı


Çevrimiçi teknolojideki hızlı gelişme ve müşterilerin giderek daha karmaşık hale gelen talepleri, akıllı telefonları ve tabletleri birkaç yıl içinde bir zamanlar hayal bile edilemeyen bilgi işlem güçlerine sahip son derece esnek, sezgisel cihazlara dönüştürdü.

Günümüzde, birkaç basit adımla, Akıllı Bulut Hizmetleri, akıllı telefonunuzu yalnızca kuruluşunuzun bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlamakla kalmayacak, aynı zamanda mali durumunuzu verimli bir şekilde yönetecek, fotoğrafları düzenleyecek, bulut hizmetlerine erişmenize izin verecek ve daha fazlasını yapacak bir uygulamayı indirmenize olanak tanır. Konica Minolta ile kişisel yaşamınızda ve iş dünyasında bu yeni keşfedilen kapsam ve esneklikten yararlanacaksınız.

Akıllı Bulut Hizmetleri

Akıllı Bulut Hizmetleri

Bulut teknolojisinin avantajlarından yararlanın

Akıllı Bulut Hizmetlerini avantajınıza kullanın. Konica Minolta, kuruluşunuza cihazları için her türlü ihtiyacını karşılayacak uygulamalar sunar. Ne kapsamlı bakım ne de ek altyapı gerektiren bulut teknolojisinin avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken, uygulamaları Konica Minolta cihazlarınıza - konumdan bağımsız olarak - dağıtmaktır. Özel smartcloud uygulamaları doğrudan cihaz üzerinde ya da bulutta çalışarak size zaman, emek ve para tasarrufu sağlar.

Donanım
hardware icon
Workplace Hub

Workplace Hub ile şirketinizin büyümesine ve rekabet avantajı kazanmasına izin verebilirsiniz! Workplace Hub'ınız için özel olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış uygulamaları seçerek teknolojiyi iş akışınıza göre ayarlayarak, tam olarak işinizin gerektirdiği işlevselliği ekleme ve kolay, güvenli bir şekilde çalışma özgürlüğü ve esnekliği sağlar. Konica Minolta'nın Akıllı Bulut Hizmetleri, lisanslama ve kurulum sorunlarını yönetmenizi de sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Pazaryeri

Konica Minolta Pazaryeri, MFP sisteminiz için özel olarak tasarlanmış uygulamalara göz atmak, satın almak ve indirmek için kolay bir yol sağlar. Mobil cihazlara benzer şekilde - ancak özellikle müşterilerimizin iş ihtiyaçları için - burada bulunan uygulamalara doğrudan MFP kontrol panelinden erişebilirsiniz. Konica Minolta ile güvenebileceğiniz optimum iş akışını korurken, bir şirket duyurusunu görüntüleyebilir, bir form / şablon kitaplığına erişebilir, Microsoft SharePoint'e tarayabilir ve indirebilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Kurulum, Yapılandırma Hizmeti ve Kullanıcı Eğitimi

Şirketinizin Konica Minolta'nın Akıllı Bulut Hizmetlerinden yararlanabileceğini düşünüyorsanız, özel ekibimiz AD, LDAP veya sunucu bağlantısı kurulumunun yanı sıra uygulamaların yüklenmesi sürecinde size rehberlik edecektir. Uygulamalarınızı ve hizmetlerinizi nasıl dağıtacağınız ve sürdüreceğiniz konusunda size profesyonel kullanıcı eğitimi verilecektir. Sunduğumuz destek açık ve anlaşılması kolaydır - çok geçmeden uygulamalarınız ve smartcloud hizmetleriniz olmadan nasıl çalıştığınızı merak edeceksiniz!

İşletmeniz için mükemmel şekilde uyarlanmış işlevsellik

Akıllı Bulut Hizmetleri "herkese uyan tek bir çözüm" değildir. Bireysel işlevlerin kuruluşunuzun özel gereksinimlerine göre uyarlanması gerekir ve potansiyel olarak size büyük ölçüde artırılmış üretkenliğin anahtarını verir. Konica Minolta'nın smartcloud'u modern, hızlı gelişen bir şirketin ihtiyaç duyabileceği her şeyi akıllı, anında ve esnek bir çözümde sunar. 

IaaS ("Hizmet Olarak Altyapı") bulut sunucularımız ile kuruluşunuz, donanım ve yazılım satın almadan gelişmiş sunucu teknolojilerine erişim kazanır. Kuruluşunuz yeni bir bulut sunucusuna ihtiyaç duyduğunda, belirlediğiniz ihtiyaçları karşılamak üzere özelleştirilmiş bir sunucuyu hızla devreye alabiliriz. 

Esnek IaaS hizmet sunum modelimiz, özel sunucu yapılandırmalarına, 14 günlük saklama süresine sahip standart bulut yedekleme hizmetine, isteğe bağlı doğrudan ağ bağlantılarına, değişken lisanslama modellerine ve tüm bunları bir araya getirmek için yönetim ve uygulama hizmetlerine olanak tanır. Sofistike yazılımlara yatırım yapmaya gerek yoktur - tüm uygulamalarımız anlaşılır ve kullanımı kolaydır, cihazınızın yeteneklerini tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde geliştirir. 

Verimliliği önemli ölçüde artırmak için bunu kendi kurumsal iş akışınıza göre uyarlamanız yeterlidir. OneDrive for Business, SharePoint Online, Google Drive, Dropbox ve diğerleri dahil olmak üzere popüler bulut hizmetleriyle her zaman güncel kalabilirsiniz. Tüm IoT örneklerinizin merkezi yönetimi, her bir cihazı manuel olarak yapılandırmak için gereken zaman ve çabadan tasarruf etmenizi sağlar ve konumunuzdan bağımsız olarak tüm çalışmalarınızı tek bir yerde bir araya getirir.

   

   

Dokunmatik özellik simgesi

Tüm cihazlarınızın merkezi yönetimine olanak sağlar

Mobilite özellik simgesi

Popüler bulut teknolojileri ile bağlantılı

Kalite özellik simgesi

Ek işlevler sağlar

Özelleştirme özellik simgesi

Özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Otomatik olarak ücretsiz güncellenir

Teknoloji özellik simgesi

Güvenli ve esnek

İleriye doğru bir adım atmaya ve modern akıllı bulut çözümlerini kullanmaya başlamaya hazır mısınız?

Hangi uygulama veya hizmetin sizin için en iyi sonucu vereceğinden, iş akışınızı kolaylaştıracağından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olacağından emin değilseniz, ilgili tüm sorunları ele almaktan ve iş ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü önermekten memnuniyet duyarız.