IT Hizmetlerinizi Kolaylaştıran Esnek Çözümler


İşiniz için entegre IT çözümleri

Çalışma şekli kökten değişiyor. Konica Minolta, şirketlerin dijital çağın şampiyonu olmalarını sağlar ve günlük çalışma hayatlarında büyük etkisi olan değişikliklerde ustalaşmalarına ve bunları kabul etmelerine yardımcı olur. Kapsamlı İT hizmetleri sağlayıcısı olarak Konica Minolta, iş akışı otomasyonu ile iş süreçlerini optimize etmek için danışmanlık ve hizmetler sunar ve İT altyapısı ve BİT güvenliği ile bulut ortamları alanında çözümler ve yönetilen hizmetler sunar. Konica Minolta çalışma şeklini değiştirmeye yardımcı olur, Konica Minolta işi ve İT'yi yeniden düşünmeye yardımcı olur.

İşinizi yeniden düşünün ve geleceğe hazır hale getirin

 

Konica Minolta, dijital dönüşümden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Güvenlikten ödün vermeden operasyonel verimliliğinizi artırarak işinizi geleceğe hazır hale getiriyoruz. Örneğin, hepsi bir arada BT platformumuz Workplace Hub, BT karmaşıklığınızı azaltır, tekrarlayan BT görevlerini ortadan kaldırır, istenmeyen dikkat dağınıklıklarına son verir ve toplam BT harcamanızı optimize eder. Çözüm ve hizmetlerimizle geleceğe yönelik çalışma ortamınızı yaratıyoruz.

Günümüzde İT departmanları – özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde – giderek artan bir görev karmaşıklığı ile karşı karşıyadır. Bu, yüksek maliyetlere yol açar ve inovasyon için gereken İT kaynaklarını birbirine bağlar. İT altyapı yönetiminizin tamamını veya bir kısmını dış kaynak kullanarak size gönül rahatlığı ve işinize odaklanmanız için daha fazla zaman ve enerji veriyoruz.


 


Akıllı IP Video Çözümleri

 

Konica Minolta ve MOBOTIX arasındaki işbirliğine dayanarak, yeni nesil ağ güvenliği çözümleri sunuyoruz. Ortak ürün geliştirmelerimiz, iş akışı inovasyonunu desteklemek için üretim tesislerinde süreçleri izleme gibi çözümlere veya bakım evlerinde sakinleri izlemek için kullanılabilecek “Bakım Destek Çözümleri” gibi yeni ürünlere odaklanıyor. 

Hizmetlerimiz sayesinde işinize odaklanın!

 

Yapılandırılmış iş süreçleri ile sağlam ve güvenli bir BT altyapısı, günümüz pazarlarında rekabet edebilmek için esastır. Konica Minolta'nın Ticari Hizmetleri, süreçlerinizi optimize etmenize ve bilgi kullanımını kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Portföyümüz danışmanlık hizmetleri, altyapı uygulaması ve yönetilen hizmetler içerir. Desteğimizle, bugün BT'nizi unutabilir ve yarın için işinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.