IT Hizmetlerinizi Kolaylaştıran Esnek Çözümler


İşiniz için entegre IT çözümleri

Çalışma şekli kökten değişiyor. Konica Minolta, şirketlerin dijital çağın şampiyonu olmalarını sağlamakta ve günlük çalışma hayatları üzerinde büyük etkisi olan değişiklikleri kabul etmelerine yardımcı olmaktadır. Kapsamlı IT hizmetleri sağlayıcısı olarak Konica Minolta, iş akışı otomasyonu ile iş süreçlerini optimize etmek için danışmanlık ve hizmetler sunmakta ve IT altyapısı, IT güvenliği ve bulut ortamları alanında çözümler ve yönetilen hizmetler sunmaktadır. Konica Minolta çalışma şeklini değiştirmeye yardımcı olur, Konica Minolta iş ve IT'yi yeniden düşünmenize yardımcı olur.

İşinizi yeniden düşünün ve işletmenizi geleceğe hazır hale getirin

Konica Minolta, dijital dönüşümden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Güvenlikten ödün vermeden operasyonel verimliliğinizi artırarak işinizi geleceğe hazır hale getiriyoruz. Örneğin, hepsi bir arada IT platformumuz Workplace Hub, IT karmaşıklığınızı azaltır, tekrarlayan IT görevlerini ortadan kaldırır, istenmeyen dikkat dağınıklıklarını sona erdirir ve toplam IT harcamalarınızı optimize eder. Çözümlerimiz ve hizmetlerimizle, gelecek için çalışma ortamınızı yaratıyoruz.
 

Yönetilen IT Hizmetleri

Günümüzde IT departmanları - özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde - sürekli artan bir görev karmaşıklığı ile karşı karşıyadır. Bu durum yüksek maliyetlere yol açmakta ve inovasyon için gereken IT kaynaklarını kısıtlamaktadır. IT altyapı yönetiminizin tamamını veya bir kısmını dış kaynak kullanarak size gönül rahatlığı ve işinize odaklanmanız için daha fazla zaman ve enerji sağlıyoruz.
 

 

Bilgi Yönetimi

Her geçen gün bilgi miktarı katlanarak artıyor: Belge dosyaları, e-postalar, çevrimiçi materyaller, faturalar ve çok daha fazlası devasa bir veri hacmine dönüşüyor. Genellikle sınıflandırılmamış yapılandırılmamış bilgiler farklı yerlerde depolanır ve temel sorun genellikle tutarlı bir veri altyapısının olmamasıdır, bu da zaman alıcı yönetim ve güvenli olmayan süreçler yaratır. Konica Minolta'nın Yönetilen İçerik Hizmetleri (MCS) paketinden yararlanarak bilgi ile ilgili kurumsal süreçlerinizi optimize edin.

  

İş Süreci Hizmetleri

İş süreci çözümlerinin deneyimli bir sağlayıcısı olarak Konica Minolta, ERP'den CRM'ye ve HCM'den işbirliğine kadar geniş bir uygulama yelpazesi sunar - bireysel ihtiyaçlarınızı merkeze alan araçlar. Bunun gibi entegre ve kişiye özel çözümler, şirketinizde geleceğe dönük bir IT ortamının temelini oluşturur.


 

Hizmetlerimiz sayesinde işinize odaklanın

 

Günümüz pazarlarında rekabet edebilmek için yapılandırılmış iş süreçlerinin yanı sıra sağlam ve güvenli bir IT altyapısı da çok önemlidir. Konica Minolta'nın İş Hizmetleri, süreçlerinizi optimize etmenize ve bilgi kullanımını kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Portföyümüzde danışmanlık hizmetleri, altyapı uygulaması ve yönetilen hizmetler bulunmaktadır. Desteğimizle, bugün IT'nizi düşünmeyi bırakıp yarın için işinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

İletişime Geçin