Baskı Hizmetlerinizi Geliştirin


İşinizi büyütmek için yenilikçi dijital baskı ve injket çözümleri

Bir baskı şirketi olarak, maliyetlerinizi düşürürken yeni hizmetler sunmanın ve dijital baskının tüm zorluklarıyla birlikte hızla değişen bir pazarla karşı karşıyasınız. On yıllık deneyimimizi ve pazardaki lider konumumuzu, size iş ihtiyaçlarınız için özel olarak uyarlanmış, yüksek kaliteli baskı çözümleri sunmak için kullanıyoruz.
 
Konica Minolta'nın pazar lideri üretim baskı sistemleri ve yazılımlarının tümü için kullanılan Accurio markası, bu sistemlerin gelişmiş, otomatik ve hassas yapısını yansıtmaktadır: Temel güçlü yönleri ve özellikleri arasında rutin teknoloji yüklerini ortadan kaldırmak ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra hataları, israfı ve üretim maliyetlerini azaltan daha az insan dokunuşuna sahip olmak yer alır.
Konica Minolta'nın bir sonraki evrimsel aşamasını şimdi deneyimleyin!

GERÇEKLER VE RAKAMLAR

Her şeyimiz müşteri ile ilgili. Bizimle çalışmanın neden baskının geleceğini birlikte yarattığını gösteren gerçekler ve rakamlar. Daha fazlasını öğrenin.

GERÇEKLER VE RAKAMLARIMIZI İNDİRİN

Üretim Baskı Çözümleri


 

Endüstriyel Baskı Çözümleri


Konica Minolta ile inkjet baskı, etiket ve süsleme nasıl yapılır?

AccurioJet KM-1e ile küçük baskı işleri ve çeşitli baskı altı malzemeleri için yüksek esnekliğe sahip ofset benzeri kaliteli baskı. AccurioLabel 400 ile pazarda öne çıkmanızı sağlayan üstün kalitede çok hızlı geri dönüş süreleri sağlayan etiket baskısı. Duygu yüklü ve benzersiz bir baskı ürünü yaratan baskı süslemesi. Konica Minolta tüm bunları, gelecek yıllar için daha geniş bir stratejinin parçası olarak müşterilerimizle güçlü bir ortaklık zihniyetiyle sunmaktadır.

Hizmetlerimizin yardımıyla işinize odaklanın!

Baskı ve iletişim pazarı değişmeye devam ederken, bunun üretim süreçlerinizi nasıl etkileyeceğini anlamak çok önemlidir. İşinizi ve müşterilerinizi tanıyorsunuz; özel danışman ekibimiz size yeni inovasyon ve zenginlik yaratabilecek fırsatların neler olduğu konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Portföyümüzde danışmanlık hizmetleri, altyapı uygulaması ve yönetilen hizmetler bulunmaktadır. Desteğimizle, sıradan operasyonel görevlerinizi unutabilir ve işinizi yarın için geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

                           

Avantajlarınız

Daha fazla kâr - Profesyonel baskı portföyümüz baskı odanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar - bu nedenle tüm Ar-Ge gücümüzü hazırlık sürelerini minimumda tutmak ve mümkün olduğunca duraklamadan kaçınmak için harcıyoruz ve vardiya başına daha fazla iş üretmenize doğru bir şekilde yardımcı oluyoruz.
 
Daha verimli - Portföyümüz, işinizi en verimli şekilde yürütmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır, iş akışınızı otomatikleştirir ve sizin ve çalışanlarınızın yalnızca gerçekten gerekli olan yerlerde zaman geçirmenizi sağlar ve fazla mesaileri azaltmanıza yardımcı olur.
Daha fazla iş - Konica Minolta'nın çözümleri geleceğe yapılan bir yatırımdır, bugün işinizi ilerletmek ve yarın rakiplerinizden sıyrılmak için üretilmiştir - sağlam işinizi güvence altına alacak yeni uygulamalarla.
 
Daha sürdürülebilir - Manuel süreçlerin azaltılması ve üretim adımlarının otomatikleştirilmesi bir yandan hayal kırıklığı ve endişeleri kuruluşunuzdan uzak tutar. Diğer yandan malzeme ve atık miktarını azaltmanıza yardımcı olur. Konica Minolta'nın sürdürülebilir bir geleceğe yönelik uzun vadeli planı olan EcoVision 2050'nin arka planıyla, gezegenimizin kaynaklarını korumaya istekli yetkin bir ortağa güvendiğinizden emin olabilirsiniz.

Konica Minolta'dan dijital baskı - 4 iyi neden

Konica Minolta, Avrupa'da Üretim Baskısı (%32,5) pazar payı açısından...
1 NUMARA konumundadır (Infosource 2016).
Inkjet yazıcılarda 40 yılı aşkın uzmanlığıyla...
Konica Minolta, talep üzerine dijital baskı tekstil inkjet yazıcıları pazarına liderlik ediyor!
Avrupa'da 15.000...
ticari ve endüstriyel baskı müşterisi.
İklim Telafisi
İklim Telafisini Etkinleştirme ile Konica Minolta üretim cihazınızla baskı sırasında ortaya çıkan emisyonları hemen dengelemeye başlarsınız.

İletişime Geçin